For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Draugiškas jums, negailestingas dulkėms

Aukščiausios kokybės „Gorenje G·Force“ dulkių siurbliai pasižymi itin mažomis energijos sąnaudomis, dirba efektyviai, yra paprastai naudojami ir ypatingai tylūs.

Lengvai valdomi ir ergonomiško dizaino dulkių siurbliai skirstomi į „G·Force Lite“, „G·Force Plus“ ir „G·Force Pro“ kategoriją. Siūlomi įvairūs variantai: su maišeliais, be maišelių, įvairių skirtingų spalvų, tinkantys bet kokiam skoniui. Šie siurbliai garantuoja puikius siurbimo rezultatus ir švarų orą (kurį užtikrina HEPA filtravimo sistema). Tai ypatingai aktualu žmonėms, kurie gyvena su itin aktyviais vaikais, suaugusiaisiais ar naminiais gyvūnais ... arba visiems, kam svarbu turėti sprendimą, kuris padėtų greitai ir efektyviai išvalyti namus.

Atraskite produktus

G·Force Lite

Siurbkite dar paprasčiau! Universalus „XpandZone“ šepečio dvigubas X formos dulkių surinkimo kanalas leidžia dulkes nusiurbti nuo daug didesnio kilimų, kitų paviršių ir parketo ploto.

G·Force Plus

Šie dulkių siurbliai užtikrina optimalų valymą. „Roboust ActiveBumper“ korpuso apsauga saugo ir baldus, ir prietaisą. Tai reiškia dar mažiau rūpesčių jums.

G·Force Pro

Idealų siurblio našumą „Pro“ serijos modeliuose užtikrina itin jautrus apšviestas „TouchControl LED“ ekranas su penkiomis pasirenkamomis programomis.

„XpandZone“ šepetys

„ActiveBumper“ korpuso apsauga

„TouchControl“ ekranas
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.