Gorenje Classico Collection

Gaminkime su aistra

Virtuvė – tai magiška gyvenimo meilės ir aistros vieta, kur kuriamas nepakartojamas ir originalus mūsų gyvenimo skonis. Per visą žmonijos istoriją virtuvė buvo vieta, kur vyko svarbiausi gyvenimo įvykiai. Viliojantys prieskonių aromatai kviečia mus atgaivinti ankstesnes virtuvės istorijas ir kurti savas. Gera virtuvė – tai aistringo gyvenimo receptas. Tai įgyvendinta „Gorenje Classico“ dramblio kaulo ir matinės juodos spalvos dizaino buitinės technikos prietaisuose.

"Gorenje Classico" orkaitės yra turtingo ir dinamiško dizaino su klasikos elementais. Švelnios, lenktos linijos tiek orkaitės durelėse, tiek viduje, taip pat pati durelių forma ir reljefas primena tradicinę senovišką orkaitę. Puikiai atrodančioje orkaitėje įmontuotos stilingos senovinės rankenėlės, žalvario imitacijos rankena ir klasikinio stiliaus elektroninis programuojamas laikmatis.

"HomeMADE™" technologija geriausiems kepimo rezultatamas pasiekti

Modernus orkaitės dizainas su išmaniu „PerfectGrill“ šildytuvu atstoja tradicines malkomis kūrenamas orkaites. Efektyvi karšto oro cirkuliacija tolygiai paskirsto orą ir užtikrina puikius kepimo rezultatus. Pailginami teleskopiniai kreipiamieji elementai leidžia lengviau į orkaitę įstatyti kepimo skardas ir stebėti kepimo procesą.

Visuomet vėsios orkaitės dureles

Orkaitės durelės yra pagamintos iš dvigubo atspindinčio stiklo. Dėl šios priežasties išorinė durelių pusė visuomet vėsi. Saugios ir energiją tausojančios durelės leidžia orkaitei pasiekti A–20 % energijos efektyvumo klasę. Orkaitės viduje nėra jokių įrantų arba kampų, todėl valyti iš tiesų paprasta.

Galite rinktis iš daugybės kokybiškų, technologiškai ištobulintų ir mioderniu dizainu pasižyminčių kaitlenčių, todėl, be jokios abejonės, išsirinksite tai, kas geriausiai atitinka jūsų maisto gaminimo įpročius ir lūkesčius, taip pat jūsų nuomonę apie interjero dizainą ir namus. Asortimentas apima dujines kaitlentes su originaliomis ketaus grotelėmis ir gražaus dizaino dramblio kaulo arba matinės juodos spalvos rankenėlėmis. Kaitlentė pasižymi išskirtiniu kaitinimo elementų išdėstymu, kuris pagerina aiškumą ir komfortą gaminant. Jūsų pasirinkta kaitlentė puikiai derės prie kitų "Gorenje Classico" kolekcijos prietaisų.

Paprastai valdomos retro rankenėlės

Be sendinto žalvario imitacijos klasikinio rankenėlių dizaino, primenančio senąsias keramikines orkaites, šis prietaisas vartotojui suteikia galimybę patogiai naudotis visomis moderniausiomis technologijomis. Rankenėlės -ergonomiškos ir patogios.

Ketaus grotelės

Ketaus grotelės pagerina stabilumą ir suteikia geresnę išvaizdą dujinio tipo kaitlentei. Grotelių medžiaga yra itin patvari ir atspari net ir aukščiausioms orkaitės temperatūroms.

"Gorenje Classico" kolekcijos kaitlenčių stiklo keramika atrodo stilingai ir yra technologiškai ištobulinta. Klasikiniai valdymo ratukai ir specialios formos kraštai, apsaugantys nuo išliejimo, buvo kurti sekiant sugrąžinti nesenstantį praėjusių amžių menišką stilių. Prietaisai pasižymi pažangia "Hi-Light" technologija, kuri patenkina jūsų poreikius ir leidžia stilingai gaminti maistą. Be trijų "Hi-Light" kaitinimo elementų, taip pat naudojamas kaitinimo elementas dvigubu apvaliu paviršiumi, prisitaikančiu prie skirtingo dydžio puodų ir keptuvių. Neįtikėtinai lygus kaitlentės paviršius užtikrina patogų maisto gaminimą ir paprastą priežiūrą. Ši kaitlentė tiesiog pranoks jūsų vaizduotę.

Modernios ir pažangios technologijos su klasikos potėpiais

Be trijų "hi-light" kaitviečių, stiklokeramikos kaitlentė turi kaitvietę, susidedančią iš 2 praplėtimo zonų - priklausomai nuo gaminimo indo dydžio. Kiekvienos kaitvietės indikatoriaus lemputė degs tol, kol kaitvietės paviršius bus karštas. Lygus kaitlentės ir kaitviečių paviršius lengvai valomas, o kraštai šiek tiek pakelti, taip apsaugant nuo išsiliejimo.

"Diamond" išdėstymas

Ypatingas deimanto formos kaitinimo elementų išdėstymas leidžia geriaus stebėti maisto gaminimo procesą. Dideliems puodams ir keptuvėms suteikiama daugiau erdvės arba maistą galite gaminti ant dviejų didesnių ir galingesnių kaitinimo elementų, atitinkamai esančių kairėje ir dešinėje pusėse. Ketaus grotelių forma yra pagrįsta funkciniu šildymo elementų išdėstymu ir kaitlentei suteikia estetiškai gražesnę išvaizdą.

Dujinis degiklis katilėliui su išgaubtu dugnu

Profesionalus dujinis degiklis su trijų lygių liepsna kaitina puodą dar stipriau, kad būtų užtikrintas energijos efektyvumas ir galėtumėte paruošti maistą tiesiog per kelias minutes. Atskirai įsigyjamas specialus ketaus formelė išgaubtu dugnu užtikrina dar didesnį saugumą, komfortą ir efektyvumą gaminant maistą.
Rinkitės iš modernaus dizaino dujinių ir elektrinių viryklių, pasižyminčių „Hi-Light“ technologija. Modernūs technologiniai sprendimai, skirtingų kaitlenčių deriniai bei efektyvi ir pažangi „HomeMADE™“ orkaitės technologija kas kartą garantuoja nepriekaištingus rezultatus. Galima įsigyti elektrinio arba dujinio tipo įrenginį. Išmanus valdiklių dizainas, elektroninis laikmatis su analoginiu ekranėliu ir išskirtinė rankena su specialiu atleidimo įtaisu, kad galėtumėte lengvai laikyti, užtikrina paprastą prietaiso naudojimą ir valdymą.

Minimalistinės išvaizdos „Gorenje Classico“ kolekcijos virtuvės garų surinktuvas visai virtuvės aplinkai suteikia modernumo. Švelnios formos ir aukso spalvos apdailos detalės leidžia lengvai priderinti virtuvės garų surinktuvą prie kitų kolekcijos prietaisų. Garų surinktuvas veikia ypač efektyviai ir tyliai. Moderni tendencija sujungti virtuvę su svetaine taip reikalauja naujų standartų, susijusių su virtuvės garų surinktuvo efektyvumu. Pasižymėdamas bent 750 m3/val. galia. „Gorenje Classico“ garų surinktuvas užtikrina optimalią galią ir pašalina kvapus, drėgmę bei riebalus iš patalpos, kurios plotas siekia iki 35 kvadratinių metrų. Jūs tikrai būsite sužavėti origalių medžiagų ir dizaino.

Žalvario imitacijos mygtukai ir rankena

Garų surinktuvas gali būti dramblio kaulo arba matinės juodos spalvos su akcentuojama žalvario imitacijos rankena. Mygtukai leidžia paprastai valdyti prietaisą ir jo funkcijas. Dekoratyvinė rankena, idealiai dera prie visos kolekcijos prietaisų, puikiai papildo garų surinktuvo apipavidalinimą ir akcentuoja klasikinio stiliaus charakterį.

Indaplovėje plaunami riebalų surinkimo filtrai, kad galėtumėte valyti be jokio vargo

Metalinius „Gorenje“ garų surinktuvų riebalų surinkimo filtrus paprasta išimti ir išvalyti. Juos galima plauti rankomis arba indaplovėje naudojant švelnaus plovimo programą.

Galerija