Maišyk ir derinkGorenje Colour spalvotos buitinės technikos kolekcija
1
Spalvos yra viena stipriausių išraiškos priemonių. Įsirenginėjant namus, spalvos padeda pasakoti istorijas. Jos įkvepia energijos, atskleidžia vertybes ir emocijas. O geriausia yra tai, kad net baltos prekės nebeturi būti tik baltos!

Gorenje Colour kolekcijoje rasite platų spalvotų buitinės technikos prietaisų, skirtų šaldyti, skalbti ir džiovinti, asortimentą. Visos prietaisuose esančios funkcijos yra skirtos užtikrinti išskirtinius naudotojo potyrius, taupo laiką, energiją ir vandenį.

O visa tai papildo pačios gražiausios spalvos!

Atraskite „Gorenje Colour“ kolekciją

Funktsioonid

_products/features/icon - IonAir with the MultiFlow 360° function

IonAir with the MultiFlow 360° function

Ideal microclimate on every shelf
Advanced technology in the refrigerators emulates the natural process of ionization to keep the food fresh longer. Negatively charged ions generated by the appliance continuously refresh the air to mimic a natural microclimate, thus creating the ideal environment for fresh food. The MultiFlow 360° ventilation system evenly distributes the ionized air through 14 ventilation slots to maintain constant temperature on every shelf.
daugiau
arti
_products/features/icon - „AdaptTech“ išmanioji sistema

„AdaptTech“ išmanioji sistema

Šaldytuvas, kuris atspindi Jūsų įpročius
Ši išmanioji sistema buvo sukurta siekiant palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve nepriklausomai nuo to, kaip dažnai atidarinėjate dureles. Atidarius dureles, temperatūra staiga pakyla ir maistą veikia šiluminis smūgis, dėl ko jis greičiau sugenda. Šaldytuve įmontuota sistema nuolat stebi ir analizuoja tai, kaip jį naudojate. Taigi jis gali numatyti, kada jūs atidarysite šaldytuvo dureles, ir dar prieš jums jas atidarant sumažina temperatūrą 1–2 °C, užtikrindamas, kad palaikoma pastovi temperatūra, o maistas lieka šviežias ir kupinas maistinių medžiagų.
daugiau
arti
_products/features/icon - „WaveActive“ būgnas

„WaveActive“ būgnas

Jautrus kiekvieno drabužio apdorojimas
Unikalaus dizaino būgnas su specialiomis bangos formos 3D briaunomis suminkština pluoštą ir itin švelniai apdoroja drabužius, kurie tampa tobulai švarūs ir minimaliai susiglamžo.
_products/features/icon - „AutoWash“

„AutoWash“

Visuomet tinkama programa
Negalite apsispręsti, kurią programą pasirinkti? Tiesiog pasirinkite „AutoWash“ ir skalbimo mašina parinks geriausią skalbimo ciklą. Galite atsipalaiduoti, drabužiai bus nepriekaištingai švarūs, nepriklausomai nuo to, iš kokios medžiagos jie pagaminti.
daugiau
arti
_products/features/icon - „IonTech“

„IonTech“

Minimalus glamžymasis. Maksimalus gaivumas
Neigiamo krūvio jonų pripildytas oras džiovina skalbinius jų neglamžydamas. Jonizatorius sukuria aplinką, kurioje nėra daugumos alergenų, dūmų likučių, žiedadulkių ir džiovinimo metu sukauptų elektrostatinių krūvių. Todėl drabužius lengviau lyginti, jie kvepia gaiviai.
daugiau
arti

Nedvejok. Kuri spalva tavo mėgstamiausia?

Pašėlusiam stiliui - raudona

Jeigu norite pagyvinti erdvę, rinkitės raudoną spalvą, nes ji šilta, energinga ir žaisminga. Raudonas šaldytuvas, skalbimo mašina ar džiovyklė visais atvejais suteiks energijos. Jei raudona su raudona jums atrodo per daug, ją visada galite sušvelninti žaliais atspalviais.

Stilingiems - sidabrinė

Glamūro, grakštumo ir elegancijos simbolis sidabras kiekvieną erdvę pavers rafinuota. Sidabro spalvos įranga išryškins medinius lemenus ir tobulai papildys pastelinių tonų, drąsių ir ryšių spalvų interjerą.

Nesenstanti klasika - juoda

Juoda spalva visuomet reiškia eleganciją ir madą. Jei jums patinka minimalistinis stilius, juodos buitinės technikos ir baltų baldų derinys yra tai, ko jums reikia. O gal juoda ir balta jums atrodo per šalta? Derinkite juodą įrangą su mediniais elementais, kurie suteiks šilumos. 

Senoviniam stiliui sukurti - vario spalva

Metaliniai tonai, ypač bronziniai yra pagrindiniai atspalviai, kuriant senovinius namų interjero ir eksterjero atspalvius. Nesvarbu, ar pasirinksite didelį, dominuojantį elementą, pavyzdžiui, šaldytuvą, ar mažus aksesuarus - žvakides, vazas, bronza visada suteiks tam tikrą retro stiliaus įspūdį.