Gorenje Ora ïto Black

Paprasta ir sudėtinga.

Nuėmus nereikalingas detales, lieka tik paprastos konstrukcijos linijos.

Mus supantis paprastas dizainas yra dabarties ir ateities futuristinė virtuvė. Paprastos dailios linijos atspindi ateities, kai vizija tampa realybe, dizainą. Mes nebijome kurti ateities tendecijų. Gaminiai organišką ir futuristinį dizainą. Forma pasižymi elegencija, dailiomis linijomis ir paprastumu. Sukurta nauja madingų buitinių prietaisų kolekcija. Ji apima stilingas orkaites, kaitlentes, šaldytuvų šaldiklius ir skydelio dekoracijas mikrobandų krosnelėms bei indaplovėms. Juodos ir sidabro spalvos. Viskas suderinta. Nieko nėra per daug.

Gorenje Ora ïto Collection - nauja klasika ateities virtuvėms

Šiandien „Gorenje“, viena iš pirmaujančių Europos buitinių prietaisų gamintojų, pažangias technologijas derina su išskirtiniu dizainu ir nepriekaištinga kokybe. Savo moderniai, techniškai ištobulintais, stilingais ir aplinkai nekenksmingais gaminiais „Gorenje“ siekia tapti pažangiausia buitinių prietaisų kūrėja visame pasaulyje.

Norėdama šiuolaikiniam vartotojui pasiūlyti puikaus dizaino, bet protingai įkainotus buities prietaisus, kuriais galėtų mėgautis daugelis vartotojų, kompanija „Gorenje“ pradėjo bendradarbiauti su jaunosios kartos prancūzų dizaineriu Ora ïto.

Šio bendradarbiavimo rezultatas – tai madinga pažangių technologijų buities prietaisų dizaino linija: „Gorenje Ora ïto“ kolekcija - nauja klasika ateities virtuvėms.

Ora ïto: Enfant Terrible of Design

Už Ora ïto prekės ženklo stovi kūrybiškas, jaunas prancūzų dizaineris, kurio provokuojančios idėjos greitai pakyla į dizaino pasaulio aukščiausias pozicijas. Savo karjeros pradžioje jis pristatydavo virtualių produktų, pažymėtų gerai žinomais prekių ženklais, dizaino sprendimus ir idėjas savo paties tinklalapyje. Žmonės pradėjo užsisakinėti neegzistuojančius produktus. Tokios didelės kompanijos kaip „Louis Vuitton“, „Nike“, „Gucci“, „Swatch“, „Apple“ ir „Levi’s“ galėjo kelti bylas šiam apsimetėliui, tačiau jos buvo taip sužavėtos jo darbais, kad jaunuolis buvo pasamdytas.

Galerija