For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
1

Visiems mums būna dienų, kai pagauname save ilgintis senų gerų dienų. Kai gyvenimas buvo paprastesnis, oras malonesnis, o laikas ne toks greitas. Su „Gorenje Retro“ kolekcija galite dar kartą išgyventi tokius momentus, išskyrus tai, kad esamas senovinis dizainas eina koja kojon su gaivia pažangia technologija ir pritrenkiančią spalvų įvairove.

Nepraleiskite trijų naujųjų spalvų - alyvuogių, obuolių ir vario - „Gorenje Retro“ šaldymo prietaisų. Siūlom įvairius modelius, kurie puikiai atitiks jūsų poreikius. O akcentas? Žavinga „Gorenje Retro“ mažų buitinių prietaisų kolekcija apjungia šiuolaikines funkcijas ir nostalgišką dizainą. Tai viskas, ko jums reikia, todėl jau šiandien galite pradėti mėgautis savo „Retro“.


Naujos spalvos, nesenstantis stilius

Stilingi jūsų „Retro“ virtuvės priedai

Ypatybės

_products/features/icon - „IonAir“ oro jonizavimo technologija su „MultiFlow 360°“ technologija

„IonAir“ oro jonizavimo technologija su „MultiFlow 360°“ technologija

Idealus mikroklimatas kiekvienoje lentynoje
Šaldytuvuose naudojama pažangi technologija mėgdžioja natūralų jonizavimo procesą, tokiu būdu ilgiau išlaikydama maisto šviežumą. Įrenginio generuojami neigiamai įkrauti jonai nuolat atnaujina orą, imituodami natūralų mikroklimatą, tokių būdu sudarydami idealią aplinką šviežiam maistui. „MultiFlow 360 °“ vėdinimo sistema tolygiai paskirsto jonizuotą orą per 14 vėdinimo angų, kad palaikytų pastovią temperatūrą kiekvienoje lentynoje.
daugiau
arti
_products/features/icon - NoFrost Plus

NoFrost Plus

Daugiau jokio varginančio atitirpinimo
Įrenginio šaldymo skyriuje naudojama viena geriausių rinkoje aušinimo sistemų, kuri neleidžia kauptis ledui ir šalčiui. Dėl to šaldytuvas naudoja nedaug elektros energijos. Palaikomas idealiai šviežiam maistui laikyti tinkantis mikroklimatas. Cirkuliuojamas jonizuotas oras neleidžia maistui išdžiūti ir išsaugo jame esančius vitaminus ir mineralus.
daugiau
arti
_products/features/icon - „AdaptTech“

„AdaptTech“

Šaldytuvas-šaldiklis, kuris atpažįsta jūsų įpročius
Ši išmani sistema buvo sukurta siekiant palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve, nepriklausomai nuo to, kaip dažnai darinėjamos jo durys. Atidarius duris, staiga pakyla temperatūra ir maistas patiria terminį smūgį. Dėl to maistas greičiau genda. Šaldytuvas nuolat stebi ir analizuoja jo naudojimą. Kai sistema nustato, kada šaldytuvo durelės atidaromos dažniausiai, prieš šį laiką ji automatiškai sumažina temperatūrą 1–2 °C. Tokiu būdu įrenginio viduje nuolat palaikoma pastovi temperatūra, todėl maistas ilgai išlieka šviežias ir maistingas.
daugiau
arti
_products/features/icon - Tobulas skrudinimas kiekvieną kartą

Tobulas skrudinimas kiekvieną kartą

Lengva gaminti su apšviestais mygtukais
Paprasčiausiai pasukite rankenėlę ir pasirinkite skrudinimo lygį. Tada pritaikykite šilumą, pasirinkdami pašildymo arba atitirpinimo nustatymą. Ji manote, kad duona jau paskrudo, kaitinimą galite bet kada sustabdyti.
_products/features/icon - Tobulai atliekamos maišymo užduotys

Tobulai atliekamos maišymo užduotys

Tegul darbą atlieka aukštos kvalifikacijos padėjėjas
Maišymo priedas sukasi aplink savo ašį, o maišymo galvutė sukasi priešinga kryptimi, užtikrindama, kad visi ingredientai būtų gerai ir tolygiai sumaišyti. tešloje išliks visas oras, todėl ji bus minkšta ir elastinga. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą priedą pagal savo mėgstamą receptą ir sužavėti puikiais rezultatais.
daugiau
arti
_products/features/icon - Smulkinimo priedas

Smulkinimo priedas

Lengvas būdas pasigaminti nepaprastų tyrelių, padažų, kokteilių, sriubų
Aukštos kokybės keturių ašmenų peilis optimaliai smulkina ingredientus. Ašmenų apsauga yra pakankamai gili, todėl smulkinamas maistas netyška. Maišymo priedą lengva nuimti ir išplauti.