PRIETAISAI NAMAMS BE DRAMŲGorenje Simplicity kolekcija
1
Gyvenimas kartais tampa dramatiškas. Laimei, bent jau „Gorenje Simplicity“ namų apyvokos prietaisai nekelia jokių dramų. Aptaki ir švari išvaizda, nepriekaištingos naudotojo sąveikos galimybės ir puikus kainos ir kokybės santykis:

  • Adaptyvi technologija, atpažįstanti naudotojo poreikius ar įpročius
  • Automatinės programos visada padės pasiekti puikius rezultatus
  • Intuityvūs vieno žingsnio valdikliai užtikrina paprastą naudojimą tiek patyrusiems naudotojams, tiek naujokams
Juodos arba baltos spalvos. Klasikinės spalvos, kurios niekada neišeina iš mados.

Pasirinkite savo prietaisą be dramos

Red dot apdovanojimas už „Simplicity“ indukcines kaitlentes

Naujosios „Gorenje Simplicity“ indukcinės kaitlentės apdovanotos prestižiniu „Red dot“ dizaino apdovanojimu. Inovatyvių funkcijų, tokių kaip keptuvės atpažinimas ir galimybė sujungti dvi gretimas maisto gaminimo zonas dėka, kaitlentės naudojimas tampa dar lankstesnis ir paprastesnis. Gaminant „Simplicity“ kaitlentė prasmingai rekomenduos, pasiūlys ir parinks režimus, atitiks net ir pačius ambicingiausius naudotojų poreikius. Ir visa tai - už tikrai prieinamą kainą.

Adaptyvūs, intuityvūs ir automatiniai prietaisai

_products/features/icon - AdaptTech

AdaptTech

Daugiau jokių dramų su sugedusiu maistu
Ši išmanioji sistema buvo sukurta, siekiant palaikyti pastovią temperatūrą šaldytuve, nepriklausomai nuo to, kaip dažnai atidarote duris. Šaldytuvas nuolat stebi, kaip jūs jį naudojate, ir valdo temperatūrą, kad ji nepadidėtų ir nesugestų įrenginyje laikomi maisto produktai.
daugiau
arti
_products/features/icon - AutoDetect

AutoDetect

Daugiau jokių dramų dėl puodų išdėstymo
Per pirmąsias 10 sekundžių po kaitlentės įjungimo ji automatiškai nustatys puodo padėtį ir įjungs tik reikiamą virimo zoną, vieną arba kelias, atsižvelgiant į puodo dydį. Funkciją taip pat galima rankiniu būdu įjungti tiesiog gaminant.
daugiau
arti
_products/features/icon - AdaptBake

AdaptBake

Daugiau jokių dramų su mėgstamais receptais
Ši orkaitė įsimins kiekvienos iš anksto nustatytos programos temperatūros nustatymą, o kitą kartą ją naudojant, pasiūlys naujausią arba dažniausiai naudojamą nustatymą.
_products/features/icon - AutoProgramme

AutoProgramme

Daugiau jokios dramos su sudėtingomis programomis
Vienintelė automatinė programa su pažangiąja jutiklių technologija visada pritaikys indų plovimo programą, kad indai būtų nepriekaištingai švarūs, nesvarbu, ar juos reikia tik lengvai praskalauti, ar plauti intensyviai. Tuo pat metu optimizuojamas vandens ir energijos suvartojimas.
daugiau
arti
_products/features/icon - AdaptLight

AdaptLight

Daugiau jokių dramų dėl šviesos įjungimo
Inovatyvi „Gorenje Simplicity“ gaubto „AdaptLight“ jutiklio funkcija automatiškai pajus, kai kas nors, norėdamas pradėti gaminti maistą, atsistos priešais viryklę, ir uždegs šviesą.
_products/features/icon - AutoProgrammes

AutoProgrammes

Daugiau jokių dramų dėl sudėtingų nustatymų
Su "AutoProgrammes" automatiniais nustatymais, gaminti mikrobangų krosnelėje dabar dar paprasčiau: tiesiog pasirinkite maisto tipą ir įveskite jo svorį, o krosnelė automatiškai sureguliuos gaminimui reikalingą galingumą ir trukmę.
daugiau
arti

Elegantiškas juodos arba baltos spalvos dizainas