Gorenje Simplicity Collection

Mano gyvenimo filosofija paprasta. Man patinka tai, kas atitinka mano įpročius ir galimybes. Savo erdvę kuriu ir tvarkau taip, kaip patinka man. Renkuosi tokius prietaisus, kurie atitinka mano gyvenimo būdą. Man lengva integruoti puikaus dizaino juodos arba baltos spalvos „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisus savo namuose. Jie patinka, nes prisitaiko. Nes prisitaiko jie, o ne aš. Tiesiog „Simplicity“!

Gražu. Paprasta. Prieinama.

Logiškas pasirinkimas

"Gorenje Simplicity" kolekcijos prietaisuose dažniausiai naudojami ir patogiausi pasirinkimai yra nustatomi iškart – viena rankenėle.

AdaptTech

Pažangūs prietaisai įsimena Jūsų nustatytus pasirinkimus ir kitą kartą juos pasiūlo. Tereikia paspausti mygtuką ir patvirtinti.

Solidus dizainas

Aiškios linijos, autentiškos medžiagos ir ergonomiškas dizainas leidžia integruoti prietaisus į bet kokius namus.

Tobula vertė

Jų kaina yra patraukli, todėl su jais pradedate taupyti iškart. Be to, dėl pažangių technologijų galite būti tikri, kad mokate tik už tai, ko Jums išties reikia, todėl papildomai sutaupote ir vėliau.

PATIKIMA. PAKARTOJAMA. PAPRASTA.

Įmontuotoje orkaitėje naudojama „AdaptTech“ kepimo technologija. Ji įsimena dažniausius nustatymus ir teikia pasiūlymų, kai kitą kartą ją naudojU, todėl man nereikia pakartotinai jos nustatyti. Puikus juodos arba baltos spalvos dizainas leidžia sklandžiai sumontuoti orkaitę su kitais „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisais. Tai taip nuostabu!

AdaptTech kepimas

Nereikia pakartotinai nustatinėti

Ši orkaitė įsimins temperatūros nustatymus kiekvienai iš anksto parinktai programai ir kitą kartą pasiūlys naujausią arba dažniausiai naudojamą pasirinkimą.

Konservavimo programa

Patikimas būdas konservuoti

Speciali iš anksto nustatyta programa, su kuria Jūsų konservai išsilaikys visą sezoną ir dar ilgiau.

Orkaitės durelių uždarymo sistema "GentleClose"

Papildomas patogumas uždarant orkaitės dureles.

Durys užsivers švelniai ir tyliai, nesvarbu, kokia jėga jas uždarytumėte.

Elektroninis lietimu valdomas programuojamas laikmatis

Lengvas ir aiškus valdymas

Su laikmačiu galite nustatyti gaminimo laiką ir pasirinkti tink amą temperatūrą. Nustatymus ir naudojamą kaitinimo sistemą galima stebėti aiškiai išdėstytame ekrane. Laikmačio paviršius visiška i lygus ir lengvai valomas.

AUTOMATIŠKA. PAPRASTA. SAUGU.

Naudojant „SimpleOff“ mygtuką, man daugiau nereikia nerimauti, ar nepalikau įjungtų dujų. Dujiniai degikliai pasižymi moderniu užprogramuojamu laikmačiu, kuris išjungia degiklius nustatytu laiku. Kartu su kitais „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisais ji man leidžia gaminti maistą taip, kaip man patinka. Tai taip nuostabu!

„SimpleOff“ rankenėlė

Užtikrina saugų, paprastą ir tiksliai

Užtikrina saugų, paprastą ir tiksliai kontroliuojamą maisto gaminimo ar jo pašildymo procesą.

Paprastas valdymas su „SmartControl“

Aiškus ir valdomas maisto gaminimas

Gaminimo laiką galima nustatyti kiekvienai indukcinei kaitvietei atskirai. Kai nustatytas laikas baigiasi, laikmatis automatiškai išjungia kaitvietę ir praneša apie tai garsiniu signalu.

Ketaus grotelės

Didesnis stabilumas ir patvarumas

Ketaus grotelės yra stabilesnės ir atrodo geriau ant dujinės viryklės. Jos pagamintos iš ypač patvarios ir net didžiausiai temperatūrai atsparios medžiagos.

Indukcinė kaitlentė "SuperPower"

Greitas ir efektyvus valgio gaminimas bei paprastas valymas

„SuperBoost“ funkcija sparčiam ir galingam veikimui, kad galėtumėte dar greičiau ir efektyviau gaminti, ir sutaupytumėte ne tik laiko, bet ir energijos.

JUODA. BALTA. IŠMANU.

Pirmasis šaldytuvas su savarankiško mokymosi funkcija naudoja „AdaptTech“ išmanią vėsinimo sistemą, kuri nustato dažnesnį šaldytuvo atydarinėjimą ir atitinkamai nustato savo nustatymus. Maistas ilgiau išlieka šviežias, o aš galiu net dar labiau mėgautis savo juodais arba baltais „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisais. Tai taip nuostabu!

"IonAir" ir "DinamiCooling" technologijos

Iki 10 dienų ilgiau maisto produktai išlieka švieži ir skanūs

Šaldytuve sukuriami jonai sunaikina iki 95% bakterijų, virusų, dujų ir kvapų, kad šaldytuve nuolat vyrautų gaiva. „IonAir“ taip pat efektyviai sumažina nemalonius kvapus, kuriuos dažniausiai sukelia stiprų kvapą turintys maisto produktai — sūris, žuvis ir t. t. „DinamiCooling“ yra ventiliacijos sistema, kuri užtikrina pastovų ir tolygų vėsaus oro paskirstymą patobulinto ventiliatoriaus pagalba.

"FrostLess" technologija

"FrostLess" technologija efektyviai sumažina šerkšno sankaupas ant maisto produktų ir ledo sankaupas šaldiklio skyriuje net iki 50%, lyginant su įprastais šaldikliais. Ši technologija padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas ir, dėl pastebimai trumpesnio bei retesnio šaldiklio atitirpinimo, lieka daugiau laisvo laiko maloniems užsiėmimams.

ŠVIEŽIA. ŠVIESU. VĖSU.

Pamirškite apie gaubto uždėjimą ir nuėmimą! "AdaptTech Venting" automatiškai nustato nešvarų orą ir atitinkamai reguliuoja veikimo galią. Halogeninis apšvietimas leidžia lengviau gaminti, o plieno ir stiklo konstrukcijos puikiai papuošia mano virtuve ir dera prie mano juodų arba baltų "Gorenje Simplicity" kolekcijos prietaisų. Tai taip nuostabu!

Funkcionalus dizainas

Šie garų surinktuvai pasižymi ne tik efektyvumu, bet ir autentiškomis medžiagomis, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno ir stiklo deriniu. Patrauklus dizainas yra vis svarbesnis. Be to, garų surinktuvai gali suteikti ypač patogų apšvietimą naudojamai viryklei.

Apšvietimas halogeninėmis lemputėmis

Puikus viryklės apšvietimas

Papildomas šviesos šaltinis geriausiam viryklės apšvietimui. Halogeninės lemputės yra ir galingesnės ir ekonomiškesnės už kaitrines lemputes.

Lengvai valomi filtrai

Lengvesnė priežiūra ir ilgesnis gyvavimo ciklas

Garų surinktuvuose esančius metalinius filtrus, skirtus riebalų dalelėms šalinti, galima lengvai nuimti ir išplauti. Jie plaunami rankomis arba indaplovėje, naudojant "švelniojo plovimo" programą.

PATOGU. PAPRASTA. GREITA.

Nedaugelis buitinių prietaisų taip greitai pademosntruoja visas savo ypatybes, kaip „Simplicity“ mikrobangų krosnelė. Jūsų norams išpildyti tereikia tik kelių minučių. Be erdvaus vidaus, šios krosnelės privalumai apiema išankstinio nustatymo programas įvairaus tipo maisto produktams ir maisto gaminimo būdams. Galima įsigyti baltą arba juodą.

Aiškus ir paprastas valdymas

Mikrobangų krosnelės turi paprastus elektroninius valdiklius, kuriais galima išties tiksliai parinkti laiko ir šildymo režimo nustatymus. Kiekvienas nustatymas yra aiškus ir lengvai parenkamas.

Mikrobangos ir kepintuvas

Puikiam skrudinimui ant grotelių ir pašildymui

"Gorenje" integruotos, stulbinamo 23 litrų tūrio mikrobangų krosnelės mažai virtuvei suteikia ir mikrobangų krosnelės, ir kepintuvo galimybes. Naudodami bendrą kepintuvo ir mikrobangų funkciją, galite greičiau paskrudinti mažesnį mėsos gabalėlį, iškepti picą ir pan.

Iš anksto nustatytos programos

Greitas ir logiškas pasirinkimas, išvengsite bereikalingų rūpesčių

Krosnelės programos lengvai pasirenkamos viena rankenėle. Kiekviena iš devynių iš anksto nustatytų programų (picos, žuvies, daržovių, šokolado tirpinimo ir t. t.) turi iš anksto nustatytą šildymo režimą, galią ir trukmę. Programos trukmę pagal poreikį galima pakoreguoti. Be to, galite pasirinkti atidėtą programos pradžią arba savaiminio valymo programą, kuriai naudojamas vanduo.

EKONOMIŠKAI. PRITAIKOMA. TOBULA.

Galiu pasirinkti kiekvienos programos sukimosi greitį ir vandens lygį. Nustačius „AdaptTech Washing“ šį nustatymą įsimena. Kitą kartą man nereikia nustatyti iš naujo. Pasirinkau A+++ klasę ir naujųjų juodų arba baltų „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisų grožį. Tai taip nuostabu!

AdaptTech skalbimas - Nustatymus įsimenanti sumani sistema

Nereikia pakartotinai nustatinėti

Skalbimo mašina įsimins Jūsų gręžimo ciklo nustatymus kiekvienai iš anksto nustatytai programai. Ji taip pat įsimins, jei tam tikrai programai pasirinksite daugiau vandens arba pirminį skalbimą. Vėl naudojant tą pačią programą, bus pasiūlyti vėliausi nustatymai.

Jutiklių technologija „SensorIQ“

Optimalūs rezultatai pastebimai sutaupant elektros energijos, vandens ir laiko

Daugybė jutiklių nuolatos stebi skalbimo pr ocesą. Remdamiesi surinktais duomenimis, jie automatiškai pritaiko skalbimo pr ocesą pagal pasirinktą programą ir skalbinių tipą bei svorį.

Skalbimo ciklo pradžios programavimas

Skalbiama tinkamu laiku

Visose skalbimo mašinose yra galimybė iki 24 val. Atidėti skalbimo ciklo pradžią. Taip galėsite pasinaudoti naktiniu mažesnių kainų elektros tarifu.

Efektyvus energijos vartojimas

Daugybė novatoriškų sprendimų, pavyzdžiui, veiksmingi programos algoritmai, „OptiDrum“ skalbimo mašinos būgnas ir „QuickWet“ optimalaus mirkymo sistema kartu su išmaniąja jutiklių technologija „SensorIQ“, užtikrina puikius skalbimo rezultatus ir efektyviai vartoja energiją. „Gorenje Simplicity“ modeliai priklauso A+++ arba A-30% energijos sąnaudų klasei, ir tai reiškia, kad jie naudoja 30% mažiau energijos, nei A klasės prietaisai.

SAUSA. ŠVELNU. GAIVU.

Galiu norėti, kad mano skalbiniai būtų ypač sausi, švelniai išdžiovinti žemoje temperatūroje ar tiesiog atšviežinti. „Gorenje Simplicity“ džiovyklė įsimena mano pasirinkimą kiekvienai programai, todėl kitą kartą man nereikia vėl kartoti. Ji taip pat puikiai tinka prie juodos arba baltos „Gorenje Simplicity“ kolekcijos skalbimo mašinos. Tai taip nuostabu!

AdaptTech džiovinimas - Nustatymus įsimenanti sumani sistema

Nereikia pakartotinai nustatinėti

Džiovyklė įsimena, jei tam tikrai pr ogramai naudojote funkciją „ExtraDry“, žemesnę džiovinimo temperatūrą, atnaujinimo arba nesiglamžymo funkciją. Vėl naudojant tą pačią programą, bus pasiūlyti vėliausi nustatymai.

Kondensacinė džiovyklė su „Heat Pump“ technologija

Išskirtinai ekonomiškas džiovinimas A++

Tai vienintelis buities prietaisas, kuris naudoja ir šaldančią, ir šildančią šilumos siurblio dalį. V isiškas siurblio išnaudojimas leidžia 50% sumažinti A klasę atitinkantį energijos suvartojimą.

TwinAir

Tolygiai išdžiovintiems skalbiniams

Kondensacinės džiovyklės su „Heat Pump“ technologija turi unikalią oro pūtimo sistemą, kuri gali per dvi angas pūsti šiltą orą į abiem kryptimis besisukantį būgną.

Džiovinimo ciklo pradžios atidėjimas

Džiovinama tinkamu laiku

Džiovinimo proceso pradžią galima atidėti net iki 24 h. Jūsų rūbai bus išdžiovinti iki nustatyto drėgmės lygio ir paruošti sudėti į lentynas arba lyginti – kaip Jums patogiau.

Galerija