Dar tobuliauNaujos patobulintos „Gorenje SmartFlex” indaplovės
1
Mes suprantame, kad turite pasitikėti savo indaplove, kad ji puikiai atliktų savo darbą. Štai kodėl dauguma mūsų naujų „SmartFlex“ indaplovių turi papildomą purkštuką, kuris užtikrina dar geresnį vandens padengimą ir kruopštų skalavimą, todėl skalbimo efektyvumas padidėja iki 30%. Indų valymas ištraukus iš indaplovės? Tai jau praeitis!

Ir tai dar ne viskas:

  • TotalDry - indaplovės durelės atsidaro automatiškai, kad išleistų likusius garus, o indai taptų visiškai sausi
  • 15 min SpeedWash – išplauna indus vos per 15 minučių
  • Naktinė programa - ši programa skleidžia vos 37 decibelų dažnio garsą. Tai yra tyliau nei bibliotekoje.

Atraskite „SmartFlex“ indaploves

Protingas ir lankstus:

_products/features/icon - Trečias purkštukas

Trečias purkštukas

Iki 30% geresni indų plovimo rezultatai
Papildomas purkštukas užtikrina geresnį vandens padengimą ir skalavimą, kad būtų pasiekta iki 30% geresnių valymo rezultatų. Visi indai ir stalo įrankiai visada bus plaunami iki tobulumo.
_products/features/icon - „15 min SpeedWash”

„15 min SpeedWash”

Plaukite greitai, kad galėtumėte greičiau atsipūsti
Įsivaizduokite, kad surengiate vakarienę ir pagrindinio patiekalo indai išplaunami per tiek laiko, kiek reikia patiekti desertą. Pasirinkus vienos valandos programą kartu su „SpeedWash“ funkcija, „Gorenje SmartFlex“ indaplovės indus plaus vos 15 minučių. Puikiai tinka plauti indus, namuose apsilankius keliems svečiams.
daugiau
arti
_products/features/icon - „TotalDry“

„TotalDry“

Visuomet tobulai sausi indai
Pasibaigus plovimo ciklui indaplovės durelės automatiškai prasidaro, kad išsiskirtų garų perteklius. Tai leidžia grynam orui pasiekti indus, todėl išplauti indai, pavyzdžiui, plastikiniai indai, visiškai išdžiūsta. Puikiai tinka greitai džiūti, sunaudojant mažai energijos.
daugiau
arti

Ištirkite daugiau funkcijų

spustelėkite
išplėsti

Kaip pasirinkti tinkamą indaplovę?

Šiais laikais indaplovė vis dažniau tampa būtinu įrenginiu kiekvienuose šiuolaikiškuose namuose. Praeityje lieka tie laikai, kai papietavę, dar ilgai turėdavome plauti ir dėlioti indus.