GV671C60 Įmontuojama indaplovė

Įmontuojama indaplovė GV671C60

Įmontuojama indaplovė Energijos klasė: C Krepšių skaičius: 3 TotalDry – automatinis durelių atidarymas Matmenys (PxAxG): 59.6 × 81.7 × 55.6 cm
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - 16 indų komplektų

16 indų komplektų

Tokia lanksti kaip ir jūsų laikas
„Gorenje SmartFlex” indaplovėse yra pakankamai vietos visiems jūsų poreikiams. Trys indų skyriai leidžia vienu metu plauti iki 16 indų komplektų. Visiškai pritaikomas indaplovės vidus leidžia naudoti įvairias pakrovimo galimybes, naudojimas yra paprastas, o plovimo efektai puikūs.
_products/features/icon - „15 min SpeedWash”

„15 min SpeedWash”

Plaukite greitai, kad galėtumėte greičiau atsipūsti
Įsivaizduokite, kad surengiate vakarienę ir pagrindinio patiekalo indai išplaunami per tiek laiko, kiek reikia patiekti desertą. Pasirinkus vienos valandos programą kartu su „SpeedWash“ funkcija, „Gorenje SmartFlex“ indaplovės indus plaus vos 15 minučių. Puikiai tinka plauti indus, namuose apsilankius keliems svečiams.
daugiau
arti
_products/features/icon - „TotalDry“

„TotalDry“

Visuomet tobulai sausi indai
Pasibaigus plovimo ciklui indaplovės durelės automatiškai prasidaro, kad išsiskirtų garų perteklius. Tai leidžia grynam orui pasiekti indus, todėl išplauti indai, pavyzdžiui, plastikiniai indai, visiškai išdžiūsta. Puikiai tinka greitai džiūti, sunaudojant mažai energijos.

„Inverter PowerDrive“

Puiki galia, aukštas efektyvumas
Naujas galingas bešepetėlinis inverterinio tipo „PowerDrive” variklis su greičio reguliavimu užtikrina aukštą našumą, pastebimai tylesnį veikimą, žemą energijos suvartojimą ir ilgesnį veikimo laikotarpį.

9,6 l vandens sunaudojimas

Taupo laiką ir vandenį
Plaunant Indus rankomis, norint išplauti 12 standartinių indų komplektų, sunaudojama iki 100 l vandens. Plaunant juos indaplovėje, vandens sunaudojama 10 kartų mažiau.

Reguliuojami indų skyriai

Kruopščiai suprojektuotas indaplovės vidus
Indų skyriuose yra paryškinti kilnojami elementai ir pritaikomas skyriaus išdėstymas, kad būtų lengva pakrauti. Itin paprasta trijų lygių skyrių reguliavimo sistema leidžia sutalpinti net didžiausius puodus ir lėkštes. Apatiniame skyriuje esantį lėkščių stovą galima lengvai sulankstyti, kad būtų daugiau vietos didesniems daiktams. Stalo įrankiai gali būti išdėlioti ant specialaus padėklo, atskirai, kad nesubraižytų indų ir galėtų gerai išdžiūti. Kiekviena detalė yra kruopščiai suprojektuota taip, kad būtų kuo paprasčiau tvarkyti indus.
daugiau
arti

Automatinė programa

Vakarėlis dviem ar dvylikai - indai bus nepriekaištingai švarūs
Kartais viskas, ko reikia tai lengvai nuplauti stiklinius indus, kitais atvejais, jūsų indaplovėje pilna nešvarių indų, likusių nuo sekmadienio pietų. Pažangi jutiklių technologija visada pritaikys programą, kad būtų galima išplauti indus naudojant optimalias vandens ir energijos sąnaudas. Jums nereikia specialių stiklo ar intensyvaus valymo programų -automatinė programa atitiks visus jūsų poreikius.
daugiau
arti

„ExtraHygiene“

Visuomet išplaukit kūdikio buteliukus
Sterilizavimo procesą imituojanti programa buvo sukurta visiems, kuriems reikia papildomo užtikrinimo, kad jų indai yra tikrai higieniškai švarūs, pavyzdžiui, šeimos su kūdikiais ir mažais vaikais. Ši parinktis prailgina skalbimo laiką ir padidina temperatūrą 5 ° C, naudojant programą „Eco“ arba „Universal“. Naudojant kartu su „Intensive“ programa, ji leidžia pasiekti 75 ° C temperatūrą - pakankamai aukštą, kad pašalintų daugumą bakterijų.
daugiau
arti

„QuickIntensive“ - greito intensyvaus plovimo programa

Greitas kasdienis plovimas
Optimizavus visus indų plovimo ciklo etapus, „SmartFlex“ indaplovės gali atlikti darbą vos per 90 minučių. Tai reiškia, kad galite turėti krūvą švarių ir sausų indų, sunaudojant daug mažiau vandens ir energijos nei indus plaunant rankomis.

„Total AquaStop“

Nesijaudinkite dėl išsiliejusio vandens
Naudojant „AquaStop“ saugos funkciją, indaplovę galima saugiai palikti veikti naktį, taip pat ir jums neesant. Nuotėkio atveju „AquaStop“ automatiškai nutraukia vandens tiekimą, o siurblys pašalina vandens likučius iš indaplovės. „AquaStop“ išlieka visiškai funkcionali per visą prietaiso naudojimo laiką.
daugiau
arti

Savaiminio išsivalymo filtras

Nepriekaištingas filtro veikimas
Skalavimo sistema kartu su automatine filtro užsikimšimo prevencija užtikrina filtro veikimą be gedimų ir reikalauja žymiai mažiau valymo.

1 val. programa

Efektyviai greita
Efektyvi ir greita programa sukurta kasdieniam naudojimui plaunant indus, kuriuose yra prilipusių maisto likučių. Kartu su „SpeedWash“ funkcija ją galima sutrumpinti iki 15 minučių.

Stiklinių indų programa

Švelnus plovimas net krištolinėm taurėm
Su šia specialiai sukurta stiklinių indų programa „Gorenje SmartFlex” indaplovės švelniai pasirūpins jūsų stikliniais indais. Dėl žemesnės plovimo temperatūros, šią programą galima naudoti net plaunant krištolines taures.

Savaiminio išsivalymo programa

Visuomet tobulai švari indaplovė
Švari indaplovė užtikrina, kad indų plovimo rezultatai visada pateisins jūsų lūkesčius. Vykdykite savaiminio valymo programą kartą per mėnesį ir niekada daugiau nereikės rankomis valyti indaplovės, purkštukų ir vamzdžių.

Trečias purkštukas

Iki 30% geresni indų plovimo rezultatai
Papildomas purkštukas užtikrina geresnį vandens padengimą ir skalavimą, kad būtų pasiekta iki 30% geresnių valymo rezultatų. Visi indai ir stalo įrankiai visada bus plaunami iki tobulumo.
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Energijos klasė: C

Plovimo temperatūros lygiai: 70, 65, 55, 45, 35 °C

QuickIntensive programme

Automatic programme

SpeedWash

TotalDry – automatinis durelių atidarymas

Funkcija trys viename

Reguliuojamas pradžios atidėjimas iki 24 valandų

Krepšių skaičius: 3

Viršutinio krepšio sistema: MultiClack

Vandens purkštukų skaičiaus lygiai: 5

Purkštukai: 3

Savaiminio išsivalymo filtras

Serviso diagnostika

Vidaus danga iš nerūdijančio plieno

Triukšmingumo lygis: 42 dB(A)re1pW

Reguliuojamas aukštis: 70 mm

Įtampa: 220-240 V

Matmenys (PxAxG): 59.6 × 81.7 × 55.6 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 89 × 66.5 cm

Montavimo angos matmenys (PxAxG): 60 × 82 × 57 cm

Svoris (Neto): 30 kg

Bendras svoris: 32.3 kg

Galia: 1,900 w

Nominali srovė: 10 A

nr.: 736567

EAN kodas: 3838782468247

Priedai

Susijusios prekės