All dishwasher features

Visiškai kvalifikuotai atlieka jūsų darbą

Naująsias „SmartFlex“ indaploves įkvėpė modernus gyvenimo būdas. Kadangi mūsų kasdienis gyvenimas gali būti ganėtinai dinamiškas, sukūrėme indaplovių kartą, kuri nuima naštą nuo jūsų pečių pasitelkdama daugybę pažangių funkcijų. Interjeras sukurtas taip, kad kiekvienas indas ir stalo įrankis turėtų savo vietą, nepriklausomai nuo jų formos arba dydžio. Ji pristato įrangą, kuri puikiai tinka jūsų gyvenimo būdui. Lankstumas. Pritaikymas. Funkcionalumas. Šiais principais rėmėmės kurdami indaplovių dizainą, todėl jos yra pakankamai lanksčios, kad išspręstų bet kokią užduotį ir visiškai prisitaikytų prie jūsų poreikių. Įspūdį daro daugybė funkcijų, kurios suteiks jums laiko mėgautis svarbesniais dalykais gyvenime.

Puikus rezultatas
Protingi sprendimai
Puiki naudotojo patirtis
„SmartFlex“ indaplovės iš „Gorenje“
15 min. greitasis plovimas
15 min. greitasis plovimas
15 min. greitasis plovimas
Pakvietus svečius vakarienės, pagrindinio patiekalo indai bus išplauti prieš pateikiant desertą.
„IonTech“
„IonTech“
„IonTech“
Kiekvienas žino blogą kvapą, sklindantį iš pusiau prikrautos indaplovės, kuri nenaudojama kelias dienas.
16 vietos pasirinkimų
16 vietos pasirinkimų
16 vietos pasirinkimų
XXL dydžio indaplovės užtikrina pakankamai vietos visiems jūsų poreikiams. Trys krepšeliai leidžia plauti vienu metu pasirinkus daugiausia 16 vietų.
„TotalDry“
„TotalDry“
„TotalDry“
Pasibaigus plovimo ciklui, indaplovės durelės automatiškai šiek tiek prasiveria, kad išleistų garų perteklių.

Puikus rezultatas

Visiškai kvalifikuotai atlieka jūsų darbą
Modernių technologinių sprendimų naudojimas padeda „SmartFlex“ indaplovėms kiekvieną kartą užtikrinti geriausius plovimo rezultatus. Visi procesai yra visiškai automatiški ir pasiekia aukščiausius rezultatus, kai apkrova yra XXL dydžio, dėl greičiausių plovimo programų. Taip pat naudingos tokios funkcijos, kaip jūsų kūdikio indų dezinfekcija ir apsauga nuo patvinimo.

16 vietos pasirinkimų

Pritaikoma kaip ir jūsų laikas
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
XXL dydžio indaplovės užtikrina pakankamai vietos visiems jūsų poreikiams. Trys krepšeliai leidžia plauti vienu metu pasirinkus daugiausia 16 vietų. Visiškai lankstus interjeras leidžia skirtingos apkrovos parinktis, plovimas yra paprastas, o plovimo efektas nuostabus.
_products/features/icon - 15 min. greitasis plovimas

15 min. greitasis plovimas

Sutaupykite laiko išplaudami greitai
Pakvietus svečius vakarienės, pagrindinio patiekalo indai bus išplauti prieš pateikiant desertą. Greita programa su greito plovimo funkcija išplaus jūsų indus per 15 minučių. Ji puikiai tinka plauti indams, kai jūsų namuose yra daug svečių.
daugiau
arti
_products/features/icon - Funkcija „AquaStop“

Funkcija „AquaStop“

Nesijaudinkite, kad išsilies vanduo
Dėl funkcijos „AquaStop“ indaplovę galima saugiai palikti veikti per naktį bei tada, kai jūsų nėra šalia. Nuotėkio arba patvinimo atveju „AquaStop“ automatiškai nutrauks vandens tiekimą, o siurblys išpumpuos indaplovėje likusį vandenį. Funkcija „AquaStop“ išliks visiškai veiksminga per visą prietaiso naudojimo trukmę.
daugiau
arti
_products/features/icon - Karšto vandens prijungimas

Karšto vandens prijungimas

Aukštesnė temperatūra, žemesnės energijos sąnaudos
„Gorenje” indaplovės taip pat gali būti prijungtos prie karšto vandens (maksimaliai 70 °C) jungties vietoj šalto. Pasirinkus karšto vandens jungtį, programos laikas sutrumpėja bei sumažėja elektros energijos sąnaudos. Tai sprendimas draugiškas aplinkai ir jūsų šeimos biudžetui.
daugiau
arti
_products/features/icon - „QuickIntensive“

„QuickIntensive“

Greitas kasdienis plovimas
Optimizavus visus indaplovės ciklo etapus, „SmartFlex“ indaplovės gali atlikti darbą tik per vieną valandą. Tai reiškia, kad daugybė nešvarių indų bus visiškai švarūs ir išdžius žymiai greičiau nei plaunant rankomis ir sunaudojant žymiai mažiau vandens bei elektros energijos.
daugiau
arti
_products/features/icon - „ExtraHygiene“

„ExtraHygiene“

Visada švarus kūdikio buteliukas
Ši parinktis prailgina plovimo trukmę ir padidina temperatūrą 5 °C, kas kartu su intensyvia programa padidina temperatūrą iki 75 °C, kurioje sunaikinama dauguma bakterijų. Programa pamėgdžioja sterilizavimo procesą ir yra skirta šeimoms su kūdikiais kūdikių indų ir buteliukų valymui.
daugiau
arti
_products/features/icon - „AutoProgramme“

„AutoProgramme“

Vakarėlis dviems arba dvylikai – indai bus nepriekaištingai švarūs
Kartais viskas, ko jums reikia – tik šiek tiek praskalauti stiklinius indus, kitais atvejais jūsų indaplovė prikrauta indų su pridžiuvusiais maisto likučiais iš sekmadienį vykusių pietų. Pažangi jutiklio technologija visada padės sureguliuoti jūsų indaplovės programą, kad indai būtų nepriekaištingai išplauti kartu užtikrinant optimizuotas vandens ir elektros energijos sąnaudas. Jums nereikia specialių programų stikliniams indams arba intensyvaus plovimo – „AutoProgramme“ prisitaikys prie visų jūsų poreikių.
daugiau
arti

Protingi sprendimai

Sprendimas kiekvienai problemai
Naujos „Gorenje SmartFlex“ indaplovės rūpinasi ne tik indais ir naudotojo poreikiais, bet ir aplinka. Pažangiųjų technologijų sprendimai, pavyzdžiui, „PowerDrive“ variklis užtikrina mažas vandens ir elektros energijos sąnaudas. Kiti protingi sprendimai apima apsaugą nuo kvapų susidarymo indaplovėje ir specialų slankiojančių durelių mechanizmą, kuris leidžia įrengti prietaisą bet kokios formos ir dydžio virtuvėse.

„TotalDry“

Rūpinasi savimi
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Pasibaigus plovimo ciklui, indaplovės durelės automatiškai šiek tiek prasiveria, kad išleistų garų perteklių. Tokiu būdu grynas oras gali pasiekti išplautus indus, kad, pavyzdžiui, plastikiniai indai visiškai išdžiūtų. Puikiai tinka greitam išdžiovinimui užtikrinant mažas energijos sąnaudas.
_products/features/icon - „IonTech“

„IonTech“

Jokių blogų kvapų laukiant kol pripildysit indaplovę
Visi žino apie blogą kvapą atsirandantį kelias dienas pildant indaplovę nešvariais indais. Pažangi „IonTech“ technologija, įdiegtą „Gorenje“ indaplovėse, veikia natūralaus jonizacijos proceso principu, kuris natūraliai pašalina kvapus ir palaiko jūsų indaplovę šviežią, net jei joje pilna nešvarių indų.
daugiau
arti
_products/features/icon - „SmartLook“

„SmartLook“

Indaplovė pritaikyta jūsų virtuvei
Specialus stumdomų durelių mechanizmas leidžia įmontuoti indaplovę į bet kokį virtuvinį komplektą, nepriklausomai nuo dekoratyvinių durų ilgio ar plokštės stiliaus. Be to, įmontuotas anti-sifonas leidžia indaplovę montuoti ergonomiškame aukštyje, nepaliekant tarpų!
daugiau
arti
_products/features/icon - Būsena ekrane

Būsena ekrane

Visada kontroliuojama
Papildomas LED ekranas, esantis indaplovės durelių išorėje, nuolat nurodo esamą indaplovės programos etapą ir likusį laiką. Tokiu būdu visada žinosite, ar galite saugiai dėti Indus arba, jei jūsų indaplovė yra intensyvaus plovimo etape, ar džiovinimo procesas jau prasidėjo ir ar plovimo ciklas baigėsi.
daugiau
arti
_products/features/icon - „Inverter PowerDrive“

„Inverter PowerDrive“

Nepaprasta galia, didelis našumas
Naujasis galingas bekontaktis reguliuojamo greičio „Inverter PowerDrive“ variklis užtikrina didelį našumą ir žymiai tylesnį veikimą, mažas energijos sąnaudas ir ilgesnę naudojimo trukmę.
_products/features/icon - „XXL inox“

„XXL inox“

Daugiau vietos nešvariems indams
Visiškai integruota indaplovė, kurios aukštis 86 cm, puikiai tinka virtuvėse, kurių spintelių paviršiaus aukštis pritaikytas naudotojams. Įspūdinga 56 cm dydžio nerūdijančiojo plieno vidus, vienas didžiausių rinkoje, suteikia pakankamai vietos visiems jūsų poreikiams patenkinti. Tilps net 35 cm lėkštės XXL dydžio ir 31 cm lėkštės standartinio dydžio indaplovėse!
daugiau
arti
_products/features/icon - 6,9 litrų vandens sąnaudos

6,9 litrų vandens sąnaudos

Taupo laiką ir vandenį
Plaunant indus rankomis, reikia 100 litrų švaraus vandens norint išplauti 12 standartinių indų komplektų. Plaunant juos indaplovėje, reikėtų 10 kartų mažiau vandens. Pažangesniuose modeliuose įrengtas specialus vandens rezervuaras, sumažinantis vandens sąnaudas iki 6,9 litrų
vienam plovimo ciklui.
daugiau
arti
_products/features/icon - A+++ klasė, 10% žemesnis energijos suvartojimas

A+++ klasė, 10% žemesnis energijos suvartojimas

Geriausias energijos suvartojimo efektyvumas
Dėl naujojo inverterinio„PowerDrive“ variklio, optimizuotų programų ir išmanių sprendimų, tokių kaip „TotalDry”, „Gorenje“ indaplovės sujungia puikius valymo ir džiovinimo rezultatus su labai žemomis energijos sąnaudomis.
daugiau
arti

Puiki naudotojo patirtis

Naujas šeimos narys
Naujosios „SmartFlex“ indaplovės iš „Gorenje“ yra sukurtos dėl vieno svarbiausio tikslo – padaryti naudotojų gyvenimus lengvus ir patogius. Šie nauji prietaisai suteikia išskirtinę naudotojo patirtį ir tampa vertingi buitinių prietaisų nariai dėl paprasto ir protingo naudojimo. Netgi tie, kurie neseniai pradėjo naudoti indaplovę, pastebės, kad „SmartFlex“ indaploves paprasta ir malonu naudoti. Interjero ir eksterjero apšvietimas netgi dar labiau pagerina naudojimo kokybę, o tylus veikimas užtikrina ramią atmosferą namuose.

„SmartControl“

Aiškumas ir valdymas
Dar niekada nebuvo lengviau valdyti indaplovės. Visi valdikliai yra ergonomiškoje padėtyje su nesudėtinga veikimo logika iš kairės į dešinę. Nors visi modeliai pateikiami su baltu LED ekranu, kai kuriuose pažangiuose modeliuose įrengtas jutiklinis valdymas. Pakanka tik vieno prisilietimo norint pradėti indų plovimo procesą.
_products/features/icon - Vidaus apšvietimas

Vidaus apšvietimas

Aiškus vaizdas
Kruopščiai įrengtos LED lemputės elegantiškai apšviečia indaplovės vidų, užtikrindamos lengvą įdėjimą ir išėmimą.
_products/features/icon - Reguliuojami krepšeliai

Reguliuojami krepšeliai

Atidžiai sukurtas interjeras
Krepšeliuose įrengti ryškiai apšviesti judinami elementai ir reguliuojamas krepšelio išdėstymas siekiant užtikrinti lengvesnį įdėjimą. Iš tiesų paprasta trijų lygių krepšelio reguliavimo sistema padeda jums sutalpinti net didesnius puodus ar lėkštes. Apatiniame krepšelyje esančią lėkščių dėtuvę galima lengvai sulankstyti, kad tilptų daugiau didesnių indų. Stalo įrankius galima puikiai sudėti ant specialaus
padėklo. Jie sudedami atskirai, kad nesusibraižytų ir tinkamai išdžiūtų. Kiekviena detalė yra kruopščiai sukurta siekiant užtikrinti paprastesnį naudojimą.
daugiau
arti
_products/features/icon - Būsenos LED apšvietimas

Būsenos LED apšvietimas

Visada kontroliuojama
Speciali LED lempa, įrengta visiškai integruotos indaplovės durelių apatinėje dalyje, nuolat nurodo esamą indaplovės programos etapą. Tokiu būdu visada žinosite, ar indaplovė veikia ir ar pasibaigė plovimo ciklas.
_products/features/icon - „SuperSilent“

„SuperSilent“

Ne garsiau už šnabždesį
Tyliausios indaplovės veikia esant deklaruotam 41 decibelų garso lygiui, kuris prilygsta dviejų žmonių šnabždesiui. Tylus veikimas atsiranda dėl specialios garso izoliacijos, efektyvių variklių, aukštos kokybės medžiagų ir novatoriškų indų plovimo sistemos sprendimų.
daugiau
arti