#INSTALOVEGORENJE DVIDURIAI ŠALDYMO ĮRENGINIAI
1
Dviduriai šaldytuvai-šaldikliai yra nepamainomas sprendimas visiems, kuriems reikia patogaus ir efektyvaus būdo laikyti maistą, išsaugant jo šviežumą. Šiuose įrenginiuose, kuriuose susijungia šiuolaikiškas dizainas, galingos technologijos ir erdvus vidus, galėsite patogiai ir tvarkingai laikyti įvairiausius maisto produktus.

Ši šaldytuvai ir didelio tūrio, todėl apsipirkti reikės daug rečiau. Visi produktai juos matosi daug geriau, o tai padeda mažinti išmetamo maisto kiekį. Jūs neabejotinai pamilsite šiuos įrenginius iš pirmo žvilgsnio.

For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Atraskite „Gorenje“ dvidurius šaldymo įrenginius

Erdvus ir efektyvus

_products/features/icon - „NoFrost Plus“ technologija

„NoFrost Plus“ technologija

Daugiau jokio varginančio atitirpinimo proceso
Šaldymo kameroje naudojama viena geriausių aušinimo sistemų rinkoje, kuri neleidžia kauptis ledui ir šerkšnui. Jos dėka jums nebereikės atitirpinti šaldiklio vidaus, galėsite efektyviau išnaudoti jo talpą. Pakuotės ir šaldyto maisto dalys nelips viena prie kitos, todėl šaldymo kameroje visuomet bus gražu ir tvarkinga.
daugiau
arti
_products/features/icon - „SensoTech“ technologija

„SensoTech“ technologija

Pažangus valdymas per LED ekraną
Dideliame ir aiškiai išdėstytame LED ekrane lengvai sureguliuosite temperatūros nustatymus. Greito užšaldymo („FastFreeze“) funkciją ir atostogų režimą („HolidayMode“) nustatysite vienu prisilietimu. Staiga pakilus temperatūrai, integruotas pavojaus signalas jus iš karto įspės.
daugiau
arti
_products/features/icon - XtraSpace - daugiau erdvės

XtraSpace - daugiau erdvės

Praktiška ir erdvu
Efektyviai suprojektuotas interjeras užtikrina pakankamai vietos didesniam maisto kiekiui laikyti, dėl to jums nereikės taip dažnai keliauti į parduotuvę. Maistą galėsite patogiai išdėstyti ant stiklinių lentynų, dideliuose stalčiuose ar vidinėje durelių pusėje esančiuose dėkluose. Tvarkingai išdėliotus produktus visuomet puikiai matysite, išsimes mažiau maisto.
daugiau
arti

Ištirkite kitas ypatybes

spustelėkite
išplėsti