Ion Generation

Šaldytuvų ir šaldiklių su "ION Generation" technologija serija neabejotinai iškelia "Gorenje" iki pirmaujančių rinkoje prekių ženklų. Medžiagos, apgalvotos linijos, aukščiausios kokybės lentynos ir daugybė kitų funkcinių patobulinimų užtikrina vertę ir kokybę. Kurdami šią seriją, ypatingą dėmesį skyrėme geriausiam įmanomam klimatui prietaiso viduje. Visų mūsų naujų sprendimų pagrindas yra "IonAir" technologija, kuri tiksliai atkartoja natūralų jonizacijos procesą ir atšviežina orą šaldytuve. Kad užtikrintumėme nepriekaištingą oro srautą per visą prietaisą ir kad deguonis pasiektų kiekvieną kampelį, naudojame „MultiFlow 360˚“ ventiliacijos sistemą sudėtingesniuose ir "DynamicCooling" ventiliacijos sistemą paprastesniuose šios naujos kartos buitinių prietaisų serijoje. Adaptuojama technologija, kurią naudojame, yra visiškai unikali ir naujoviška. Tai išmanių jutiklių sistema, sekanti naudotojų įpročius ir palaikanti pastovią temperatūrą bei idealų klimatą prietaisuose.

Sveiki atvykite į "Gorenje" šaldytuvų su technologija "ION Generation" pasaulį, sukurtą bendradarbiaujant su gamta.

For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.

Kad maistas išliktų šviežias

Vienintelis būdas likti sveikiems yra sveikai maitintis. Sveikas maistas aprūpina organizmą vitaminais, mineralais ir skaidulomis, kurių reikia subalansuotai mitybai. Būtų puiku, jei galėtumėme maistą vartoti tiesiai iš lysvės, ir tiems, kas tai gali, galima tik pavydėti.

Tačiau paprastai maistą perkame kelioms dienoms. Netinkamai laikomas maistas greitai praranda savo maistingąsias savybes ir tampa pagrindiniu bakterijų ir mikroorganizmų šaltiniu. Ilgainiui tokį maistą tiesiog išmetame. Nenuostabu, kad namuose per metus išmetama apie 180 kg maisto. „Gorenje“ specialistai, atsižvelgdami į smulkiausias detales, sukūrė idealų mikroklimatą, kuris šaldytuvuose leis ilgiau išlaikyti maistą šviežią ir pilną natūralių sulčių.

Pagrindiniai privalumai, užtikrinantys šviežią ir natūralų klimatą šaldikliuose, pristatomi toliau.
_products/features/icon - IonAir with the MultiFlow 360° function

IonAir with the MultiFlow 360° function

Ideal microclimate on every shelf
Advanced technology in the refrigerators emulates the natural process of ionization to keep the food fresh longer. Negatively charged ions generated by the appliance continuously refresh the air to mimic a natural microclimate, thus creating the ideal environment for fresh food. The MultiFlow 360° ventilation system evenly distributes the ionized air through 14 ventilation slots to maintain constant temperature on every shelf.
daugiau
arti
_products/features/icon - IonAir with DynamiCooling

IonAir with DynamiCooling

Even temperature distribution in the refrigerator compartment
Advanced fan system with dynamic cooling evenly distributes the ionized air and equalizes the temperature throughout the entire refrigerator. Air enriched with extra negative ions mimics the natural microclimate that keeps the food fresh for longer. Moreover, any type of food can be placed on any shelf in the fridge as there are no temperature differences.
daugiau
arti
_products/features/icon -

"AdaptTech" aušinimas

Šaldytuvas, kuris atpažįsta jūsų įpročius
Prisitaikanti išmanioji sistema stebi, analizuoja ir įrašo šaldytuvo naudojimo įpročius savaitės intervalais. Tada jo veikimas ir ypač nustatytos temperatūros palaikymas bei atitinkamas galios suvartojimas pritaikomas prie nustatyto modelio. Atidarius duris, maisto temperatūra nepakils kaip įprastiniuose šaldytuvuose, todėl nesivystys bakterijos.
daugiau
arti
_products/features/icon -

NoFrost Plus technology

Eliminates ice, maintains freshness
NoFrost system is ideal for the freezer. A fan inside the appliance blows cool air based on principle of air conditioning - without humidity. No humidity means that there is no ice. Food packed inside the freezer is protected from drying out. With improved NoFrost Plus technology, we kept all the advantages of classic NoFrost system and eliminated the downside - drying out of food in refrigerator compartment (food is not packed and frozen). Due to innovative combination of two systems (IonAir with MultiFlow 360°), enough humidity is created to keep food fresh and healthy for a long time.
daugiau
arti
_products/features/icon - CrispZone drawer featuring HumidityControl

CrispZone drawer featuring HumidityControl

Just like garden-fresh
CrispZone is one of the largest fruit and vegetables bins in the market. Low temperature and the option to adjust the humidity extend the freshness of your produce.
_products/features/icon -

"ZeroZone"

Puikiai tinka mėsai ir žuviai
Šviežia mėsa, žuvis ir maisto gėrybės – su šiais produktais reikia elgtis atidžiai, ypač šiltuoju sezonu. „ZeroZone“ stalčiuje palaikoma pastovi 0 °C temperatūra, tai leidžia išlaikyti lengvai gendančius produktus ilgiau, išsaugant jų natūralias sultis ir mitybinę vertę. Stalčius puikiai tiks mėsai ar žuviai, kol ji porą valandų marinuojama prieš gaminant.
daugiau
arti
_products/features/icon -

"FreshZone" stalčius

Ilgiau šviežias išliekantis maistas 3 °C temperatūroje
"FreshZone" stalčių rasite apatinėje šaldytuvo dalyje, kur yra šalčiausia jo vieta. Paprastesniuose modeliuose jis siūlomas kaip pasirinktinė savybė. Ventiliatorius palaiko maždaug 3 °C temperatūrą. Maistas šiame stalčiuje išlieka šviežias bei išsaugo savo aromatą ir spalvą dvigubai ilgiau nei paprastai.
daugiau
arti
_products/features/icon -

"SuperCool" funkcija

Reguliuoja temperatūrą įdėjus į šaldytuvą naujų produktų
Svarbiausia šaldytuvo savybė yra pastovios temperatūros palaikymas. Įdėjus didelį kiekį naujų produktų, šaldytuve temperatūra kyla. Todėl ši funkcija puikiai pasitarnauja, kai į šaldytuvą sudedate produktus grįžę iš parduotuvės. Suaktyvinta funkcija veikia 6 valandas ir palaiko 3 °C žemesnę temperatūrą nei įprastai.
daugiau
arti
_products/features/icon -

"FastFreeze" funkcija

Užšaldo sparčiau
Spartesnio užšaldymo funkcija, puikiai tinkanti grįžus iš parduotuvės. Greitai užšaldo didelius kiekius produktų. Suaktyvinta funkcija veikia 50 valandų ir palaiko -24 °C temperatūrą.

Išnaudokite išmanias savybes

Kiekvienas nori turėti šaldytuvą, panašų į matytą žurnale. Puikų, paprastą naudoti ir tvarkingą. Mes žinome, kad tai nėra taip lengva kaip atrodo. Todėl stengiamės tai įgyvendinti naujos kartos „Gorenje“ šaldytuvų ir šaldiklių kolekcijoje. Pažiūrėkime, kas slypi viduje!
_products/features/icon -

_products/features/icon -

"PullOut"

Ištraukite ir išsiimkite
Paprasta ir lengva prieiti prie visų šaldytuve sudėtų produktų, nes lentynėlės išsitraukia. Paprasčiau pasiekti giliau sudėtus produktus, nes nereikia lenktis ir siekti į šaldytuvą gilyn. Lentynėlės yra pagamintos iš grūdinto stiklo, jos ypač patvarios ir atlaiko iki 22 kg svorio.
daugiau
arti
_products/features/icon - XXL dydžio

XXL dydžio "SpaceBox" stalčius

Tilps ir didžiausi produktai
Erdviausias šaldytuvo stalčius yra šaldiklio kameroje, čia paprasta laikyti net ir didžiausius produktus. Jame puikiai užšaldysite kalakutą, didelius gabalus mėsos, picas dėžutėje ar pyragus. Arba stalčių galite ištraukti ir taip turėti dar daugiau vietos.
daugiau
arti
_products/features/icon -

_products/features/icon -

Tausokite gamtą

Šaldytuvas yra vienintelis prietaisas, kuris veikią kiaurą para, taigi jis sunaudoja daug energijos. Naujosios kartos „Gorenje“ šaldytuvai ir šaldikliai yra aukštos energijos klasės, jų parametrai numatyti taip, kad taupytų energiją ir jūsų pinigus.

Galerija

Gaminiai