Pilnas natūralaus šviežumo„NatureFresh“ įmontuojami šaldytuvai su šaldymo kamera
1
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Kalbant apie šviežio, skoniais pripildyto ir maistine verte turtingo maisto gamybą, gamta šioje srityje nepralenkiama. Ji visada įdės tikslų kiekį saulės spindulių, šviežio oro ir drėgmės, kuri užtikrintų optimalų augimą ir maksimalų skonį.

Štai kodėl naujieji  „Gorenje NatureFresh“ įmontuojami šaldytuvai su šaldymo skyriumi imituoja natūralias sąlygas, palaikydami fotosintezės procesą, kontroliuodami drėgmės lygį ir tiekdami gaivesnį orą. Taip pat „Gorenje NatureFresh“ įmontuojami šaldytuvai su šaldymo skyriumi pasižymi aukštais energinio efektyvumo rodikliais (nuo A + iki A +++), o jų modulinė ir lanksti konstrukcija leidžia puikiausiai pritaikyti įrenginius kiekvienam gyvenimo būdui.

Atraskite įmontuojamus „NatureFresh“ šaldytuvus su šaldymo kamera

Natūralus gaivumas, lankstus dizainas, efektyvaus laikymo sąlygos

_products/features/icon - „CrispZone“ stalčius su „VitaLight“ ir „SmartHumidity“ funkcija

„CrispZone“ stalčius su „VitaLight“ ir „SmartHumidity“ funkcija

Lyg ką tik iš daržo
Tai vienas didžiausių vaisių ir daržovių stalčių rinkoje. „CrispZone“ stalčiuje vaisiai ir daržovės ilgiau išlieka švieži, kadangi jame palaikoma žemesnė temperatūra, automatiškai reguliuojama drėgmė, naudojamas specialus apšvietimas. „SmartHumidity“ sistema, kurioje naudojama speciali membrana, automatiškai sugerianti perteklinę drėgmę, stalčiuje palaiko optimalų drėgmės lygį. „VitaLight“ apšvietimas palaiko natūralų nokimo procesą, tokiu būdu išsaugodama vitaminus ir išlaikydama ką tik nuskintus ar nupirktus vaisius ir daržoves šviežius daug ilgesnį laiką.
daugiau
arti
_products/features/icon - „IonAir“ ir „DynamiCooling“ technologija

„IonAir“ ir „DynamiCooling“ technologija

Išsaugo tik malonius aromatus
Papildomų neigiamų jonų prisodrintas oras išsaugo skonį ir pašalina nemalonius kvapus, o pažangi vėdinimo sistema išlygina viso šaldytuvo temperatūrą ir tolygiai paskirsto jonizuotą orą, todėl visų rūšių maistą galima dėti į visas lentynas.
daugiau
arti
_products/features/icon - „AdaptTech“ technologija

„AdaptTech“ technologija

Šaldytuvas-šaldiklis, kuris atpažįsta jūsų įpročius
Ši išmani sistema buvo sukurta siekiant palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve, nepriklausomai nuo to, kaip dažnai darinėjamos jo durys. Atidarius duris, staiga pakyla temperatūra ir maistas patiria terminį smūgį. Dėl to maistas greičiau genda. Šaldytuvas nuolat stebi ir analizuoja jo naudojimą. Kai sistema nustato, kada šaldytuvo durelės atidaromos dažniausiai, prieš šį laiką ji automatiškai sumažina temperatūrą 1–2 ° C. Tokiu būdu įrenginio viduje nuolat palaikoma pastovi temperatūra, todėl maistas ilgai išlieka šviežias ir maistingas.
daugiau
arti

„NoFrost DualAdvance“ sistema

Optimali dviguba oro cirkuliacijos sistema
Daugiau jokio atitirpinimo ir jokių susimaišiusių šaldytuvo iš šaldiklio kvapų. Šaldytas maistas nesulips, o šviežias maistas išliks šviežias ilgesnį laiką.
Intensyvi šalto oro cirkuliacija šaldiklio skyriuje sumažina drėgmės lygį ir neleidžia ant maisto produktų ir šaldiklio sienelių kauptis šerkšnui. Šaldytuvo skyriuje jis užtikrina optimalias maisto laikymo sąlygas. Tokiu būdu vyksta optimalus vėsinimo ir šaldymo proceso reguliavimas dviejuose atskiruose įrenginio skyriuose.

Nebereikia atitirpdyti šaldiklio
Šaldytas maistas nesulimpa
Kokybiškas šaldytas maistas
Geriau matosi, kas yra šaldiklyje
Daugiau vietos
Nesimaišo šaldytuve ir šaldiklyje laikomų maisto produktų kvapai.
Šviežias maistas neišdžiūsta ir ilgiau išlika šviežias.

ATRASKITE DAR DAUGIAU PRIVALUMŲ

spustelėkite
išplėsti

Maisto vėsinimo patarimai ir gudrybės

Kaip ilgiau išsaugoti pusės svogūno šviežumą:

Užtepkite sviesto

Tiesa, pusė svogūno tikriausiai neturės didelės įtakos jūsų biudžetui, bet kam išmesti tai, ką galite sutaupyti, tinkamai laikydami. Kitą kartą, kai pagaminus mėsos kukulius ar pomidorų salotas, liks puselė svogūno, neieškokite folijos ar plėvelės, ieškokite sviesto. Pusė svogūno ilgiau išliks šviežia, jei ją patepsite sviestu. Kad išvengtumėte intensyvaus kvapo, būtinai laikykite jį sandarioje „MultiBox“ dėžutėje.
Kur gauti geriausių daržovių žiemos metu:

Išsiimkite jas iš savo šaldiklio

Nėra nieko geriau už šviežias pupeles, šviežius žirnelius ar kitas ką tik užaugintas daržoves. Laimei, šiuo malonumu galima mėgautis ne tik vasarą. Šaldytose daržovėse geriau išsilaiko skonis, konsistencija ir vitaminai, jei jos laikomos -18 ° C arba žemesnėje temperatūroje ir yra laikomos tinkamoje pakuotėje, kuri apsaugo nuo oksidacijos ir dehidratacijos. Tačiau norėdami maksimaliai išnaudoti šviežius vaisius ir daržoves, įdėkite juos į „CrispZone“ stalčių, kur speciali „VitaLight“ funkcija išsaugos jų maistines medžiagas.