Skalbimo mašinos ir džiovyklės

Kaip pasirinkti tinkamą skalbimo mašiną?

Skalbimo mašina yra buitinės technikos prietaisas be kurio sunkiai galime įsivaizduoti savo gyvenimą. Gerai apgalvotas pirkinys gali tapti ištikimu namų ruošos pagalbininku daugelį metų! 

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie skalbinių džiovykles

Skalbimo mašina yra standartinis prietaisas, kurį galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose, o džiovyklė vis dar laikoma prabangos preke.

_products/features/icon - „IonTech“

„IonTech“

Pašalina 30 % daugiau dėmių
„IonTech“ technologija panaudoja natūralaus jonizavimo proceso galią, kad visi nešvarumai būtų efektyviai pašalinami be aukštų temperatūrų ar papildomų chemikalų. Jonizuotame vandenyje skalbimo priemonė geriau ištirpsta, todėl tirpalas tolygiai prasiskverbia į skalbinius. Tokiu būdu pašalinama 30% daugiau dėmių, net ir skalbiant žemoje temperatūroje. „IonTech“ taip pat apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo ant šildytuvo, todėl skalbimo mašina tarnaus daug ilgiau.
daugiau
arti
_products/features/icon - „SteamTech“

„SteamTech“

Giliai išvalyti ir lygūs drabužiai be jokių minkštiklių
Pamiršk minkštiklį! Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje efektyviai pašalina raukšles, kvapus ir bakterijas. Jūsų drabužiai bus visiškai švarūs, mažiau susiglamžę ir minkštesni.
_products/features/icon - Inverterinis „PowerDrive“ variklis

Inverterinis „PowerDrive“ variklis

Inverterinis „PowerDrive“ variklis
Šis tylus, bet labai efektyvus variklis sukurtas taip, kad užtikrintų ilgą skalbimo mašinos tarnavimo laiką, taupytų energiją kiekvieno ciklo metu.