DS92ILS

DS92ILS

Heat Pump Džiovyklės apkrova: Didelė būgno talpa – 9 kg Energijos klasė: A++ Antialerginė džiovyklė su IonTech technologija SteamTech
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - „IonTech“

„IonTech“

Minimalus glamžymasis. Maksimalus gaivumas
Neigiamo krūvio jonų pripildytas oras džiovina skalbinius jų neglamžydamas. Jonizatorius sukuria aplinką, kurioje nėra daugumos alergenų, dūmų likučių, žiedadulkių ir džiovinimo metu sukauptų elektrostatinių krūvių. Todėl drabužius lengviau lyginti, jie kvepia gaiviai.
_products/features/icon - „WaveActive“ būgnas

„WaveActive“ būgnas

Švelni kiekvieno drabužio priežiūra
Unikalios bangelių formos būgnas suminkština pluoštą ir itin švelniai prižiūri visų tipų audinius. Skalbiniai bus idealiai sausi ir minimaliai suglamžyti.
_products/features/icon - „SteamTech“

„SteamTech“

Lygesni, nesusiglamžę drabužiai
Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje užtikrins, kad jūsų drabužiai būtų daug lygesni, be alergenų ir bakterijų. Būgnas pripildomas garų, kurie prasiskverbia į kiekvieną pluoštą, kad skalbiniai būtų minkštesni, ir jų beveik nereikėtų lyginti.

A kondensacijos efektyvumo klasė

Pašalina drėgmės perteklių džiovinant drabužius
Kiekvieno džiovinimo ciklo metu „WaveActive“ džiovyklės sukondensuoja įspūdingą kiekį - net 90% drėgmės, užtikrindamos visišką skalbinių sausumą ir pašalindamos visas drėgmės pertekliaus problemas namuose. Tai reiškia, kad į jūsų gyvenamąją erdvę per metus bus išleista 55 l mažiau vandens , lyginant su būgninėmis džiovyklėmis, kurių kondensacijos efektyvumo klasė yra B.
daugiau
arti

„SteamRefresh“

Drabužiai be nemalonių kvapų ir raukšlių
Ši penkiolikos minučių trukmės garų procedūra neleidžia audiniams susiglamžyti, pašalina bet kokius kvapus ir gaivina antklodes, žiemines striukes ar kitus drabužius. Tai idealus pasirinkimas, kai norite tiesiog greitai atgaivinti drabužius ar išvengti lyginimo.

„IonRefresh“

Greitas drabužių atgaivinimas
Norite greitai pašalinti kvapus iš drabužių? Naudojant šią specialią jonais pripildytą „IonRefresh“ atgaivinimo programą, jūsų drabužiai bus paruošti dėvėti ir kvepės lyg ką tik išskalbti vos per 30 minučių.

Paprasta sąsaja

Trys žingsniai ir jūs pasiruošę
Paprastai naudojama sąsaja ir centre esanti programų pasirinkimo rankenėlė leidžia pradėti skalbti, atlikus vos 3 lengvus žingsnius: įjunkite skalbimo mažiną, pasirinkite programą ir paspauskite "start"! Jokių submeniu, kuriuose reikėtų pasirinkti papildomas funkcijas ar nustatymus. Vis dėlto, jeigu norite pasirinkti papildomas funkcijas, galite tai padaryti didžiojoje lietimui jautrioje sąsajoje. Pasirūpinkite pačiais tinkamiausiais sprendimais jūsų drabužiams skalbti.
daugiau
arti

„TwinAir“

Efektyvus net didžiausių skalbinių kalnų džiovinimas
Dėl šios patentuotos dvikryptės oro pūtimo sistemos net didžiausi skalbiniai, ištraukti iš džiovyklės, bus minkšti, tolygiai išdžiovinti ir mažiau susiraukšlėję.

Džiovyklės režimai

Puikiai atitinka jūsų poreikius
Mūsų technologija pasirūpina, kad visų rūšių audiniai būtų džiovinami geriausiu įmanomu būdu, užtikrinant optimalų temperatūros, sukimosi ir laiko derinį. Šiuos nustatymus galima dar labiau pritaikyti, naudojant skirtingus džiovinimo režimus, kurie leis atrasti konkrečiam poreikiui idealiausią funkcijų derinį.
daugiau
arti

„EcoEye“

Visada kontroliuojamas energijos suvartojimas
Lengvai skaitomas „EcoEye“ indikatorius realiu laiku pateikia duomenis apie jūsų pasirinktos programos efektyvumą, padeda taupyti vandenį ir energiją.

Apsauga nuo glamžymo

Mažiau lyginimo
Neturite laiko iškart iškrauti džiovyklės? „WaveActive“ džiovyklės, pasibaigs ciklui, periodiškai apdoroja skalbinius iki 3 valandų laikotarpyje, kad drabužiai nereikalingai nesiglamžytų.

StableTech

Mažiau vibracijų. Mažiau triukšmo.
Specialios šoninės sienelės sumažina džiovyklės vibracijas, kad džiovinimo procesas būtų tylesnis, o įrenginys veiktų stabiliau.

Aptakios durelės

Tobulas priėjimas
Didelės durelės, pagamintos iš vienos plastmasinės dalies, be jokių varžtų, užtikrina stabilumą, neskleidžia jokio erzinančio girgždesio ar cypsėjimo. Atsidaro iki 180 laipsnių, todėl skalbinius sukrauti į būgną ar iš jo išimti labai paprasta.

AutoDrain

Daugiau nebereikės išpylinėti kondensato indo
Kondensacines džiovykles su AutoDrain žarna galima prijungti prie kanalizacijos sistemos, todėl nebereikia gaišti laiko, išpylinėjant kondensatą rankiniu būdu.

Užraktas nuo vaikų

Apsauga nuo smalsių vaikų
Valdymo skydelį galima užrakinti paspaudus specialų klavišų derinį. Užrakinus, vaikai negali naudotis prietaisu, kai jūsų nėra, todėl netyčia nepakeis jo nustatymų.
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Energijos klasė: A -20 %

Spalva: Balta

Džiovyklės apkrova: Didelė būgno talpa – 9 kg

TwinAir

Būgno apšvietimas: Taip

Didelė durelių anga: 35 cm

Durelių atidarymo kampas: 180 °

Reversinė būgno eiga

AutoDrain

Asmeniniai nustatymai visoms programoms

Pradėti atidėjimą

Displėjus: LED ekranas

SteamTech

Nesiglamžymo funkcija

Antialerginė džiovyklė su IonTech technologija

Garsiniai signalai

FiltrationSupreme

Perspėjimas, kad kondensuoto vandens talpykla pilna

Skaitmeninis ekranas, likusiam veikimo laikui rodyti

Drėgmės sensorius

Užraktas nuo vaikų

Nerūdijančio plieno būgnas

Triukšmas džiovinimo operacijos metu: 65 dB(A)re1pW

Energijos sąnaudos per metus: 259,2 kWh

Matmenys (PxAxG): 60 × 85 × 62,5 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 87 × 69 cm

Svoris (Neto): 53,9 kg

Bendras svoris: 55,8 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 0,6 W

Galia: 1.800 w

Nominali srovė: 10 A

nr.: 731583

EAN kodas: 3838782145049

Priedai

Susijusios prekės