WA84CS Skalbimo mašina

Skalbimo mašina WA84CS

Skalbimo mašina Talpa: 8 kg Energijos klasė: B Inverterinis PowerDrive variklis
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - „WaveActive“ būgnas

„WaveActive“ būgnas

Jautrus kiekvieno drabužio apdorojimas
Unikalaus dizaino būgnas su specialiomis bangos formos 3D briaunomis suminkština pluoštą ir itin švelniai apdoroja drabužius, kurie tampa tobulai švarūs ir minimaliai susiglamžo.
_products/features/icon - „SteamTech“

„SteamTech“

Giliai išvalyti ir lygūs drabužiai be jokių minkštiklių
Pamiršk minkštiklį! Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje efektyviai pašalina raukšles, kvapus ir bakterijas. Jūsų drabužiai bus visiškai švarūs, mažiau susiglamžę ir minkštesni.
_products/features/icon - Inverterinis „PowerDrive“ variklis

Inverterinis „PowerDrive“ variklis

Inverterinis „PowerDrive“ variklis
Šis tylus, bet labai efektyvus variklis sukurtas taip, kad užtikrintų ilgą skalbimo mašinos tarnavimo laiką, taupytų energiją kiekvieno ciklo metu.

„PowerWash 59'“

Jūsų mėgstami drabužiai visada paruošti dėvėti
Tai greitai ir intensyvi, pusei apkrovos skirta skalbimo programa, kurios metu norimus drabužius galima išskalbti mažiau nei per valandą.

„DoseAid“

Optimali skalbimo priemonės dozė su kiekviena apkrova
„DoseAid“ sistema padės jums visada apskaičiuoti tinkamą skalbiklio kiekį, nepriklausomai nuo to, kiek skalbinių prikrausite į skalbimo mašiną, todėl skalbimo priemonė visuomet bus naudojama ekonomiškai ir sveikai.

„AutoWash“

Visuomet tinkama programa
Negalite apsispręsti, kurią programą pasirinkti? Tiesiog pasirinkite „AutoWash“ ir skalbimo mašina parinks geriausią skalbimo ciklą. Galite atsipalaiduoti, drabužiai bus nepriekaištingai švarūs, nepriklausomai nuo to, iš kokios medžiagos jie pagaminti.

„SteamRefresh“

Visuomet gaivūs drabužiai
Ši unikali programa naudoja garo generatorių, kuris sugeneruoja itin didelį kiekį garų, skirtų drabužiams atgaivinti ir palengvinti jų lyginimą.

Paprasta sąsaja

Trys žingsniai ir jūs pasiruošę
Paprastai naudojama sąsaja ir centre esanti programų pasirinkimo rankenėlė leidžia pradėti skalbti, atlikus vos 3 lengvus žingsnius: įjunkite skalbimo mažiną, pasirinkite programą ir paspauskite "start"! Jokių submeniu, kuriuose reikėtų pasirinkti papildomas funkcijas ar nustatymus. Vis dėlto, jeigu norite pasirinkti papildomas funkcijas, galite tai padaryti didžiojoje lietimui jautrioje sąsajoje. Pasirūpinkite pačiais tinkamiausiais sprendimais jūsų drabužiams skalbti.
daugiau
arti

„EcoEye“

Visada kontroliuojamas energijos suvartojimas
Lengvai skaitomas „EcoEye“ indikatorius realiu laiku pateikia duomenis apie jūsų pasirinktos programos efektyvumą, padeda taupyti vandenį ir energiją.

„AllergyCare“

Papildoma apsauga jautriai odai
Antialerginė programa naudoja aukštesnę temperatūrą ir papildomą skalavimą, kurio metu iš audinio efektyviai pašalinami skalbimo priemonės pėdsakai. Pašalinami alergenai, galintys sukelti nemalonų pojūtį, saugoma jautri oda.

„StableTech“

Daugiau jokio drebėjimo
„StableTech“ šoninių ir apatinių plokščių dėka skalbimo mašina yra stabilesnė, daug mažiau vibruoja, skleidžia daug mažiau triukšmo, net ir gręžiant didžiausiais greičiais.

SterilTub

Visada maloniai kvepiantys skalbiniai
Skalbiant skalbimo milteliais žemesnėje temperatūroje gali susidaryti idealios sąlygos daugintis bakterijoms, kurios, savo ruožtu, gali būti nemalonaus skalbinių kvapo priežastimi. „SterilTub“ programa pašalina visas skalbimo mašinos viduje esančias bakterijas ir užtikrina visada malonų skalbinių kvapą.
daugiau
arti

Aptakios durelės

Tobulas priėjimas
Didelės durelės, pagamintos iš vienos plastmasinės dalies, be jokių varžtų, užtikrina stabilumą, neskleidžia jokio erzinančio girgždesio ar cypsėjimo. Atsidaro iki 180 laipsnių, todėl skalbinius sukrauti į būgną ar iš jo išimti labai paprasta.

Skalbimo režimai

Idealiai atitinka skalbimo poreikius
Mūsų technologija užtikrina, kad kiekvienos rūšies audiniai būtų skalbiami geriausiu įmanomu būdu, optimaliai pritaikant temperatūrą, vandens kiekį, skalbimo ciklo laiką ir gręžimo greitį. Šiuos nustatymus galima papildomai pritaikyti naudojant skirtingus skalbimo režimus, leidžiančius atrasti tik esamam poreikiui tinkamą derinį.
daugiau
arti

SoftSound

Daugiau jokio erzinančio pypsėjimo
„WaveActive“ skalbimo mašinos malonios ne tik jūsų skalbiniams, bet ir jūsų ausims. Švelnūs tonai švelniai reaguoja į pasirinktas funkcijas ar programas.
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Energijos klasė: B

Spalva: Balta

Inverterinis PowerDrive variklis

Talpa: 8 kg

Būgno talpa: 54 l

Displėjus: LED ekranas

Atidėtos pradžios nustatymas (24 h): Atidėtos pradžios nustatymas (24 h)

Cold Wash: 15°C

Asmeniniai nustatymai visoms programoms

Temperatūros nustatymas

Garsiniai signalai

SterilTub

Užraktas nuo vaikų

Triukšmo lygis: 76 dB(A)re1pW

Matmenys (PxAxG): 60 × 85 × 54,5 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 89 × 62,7 cm

Svoris (Neto): 68 kg

Bendras svoris: 69,4 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 0,3 W

Galia: 2.000 w

Nominali srovė: 10 A

nr.: 737081

EAN kodas: 3838782448157

Priedai

Susijusios prekės