WS168LNST Skalbimo mašina

Skalbimo mašina WS168LNST

Skalbimo mašina Talpa: 10 kg Energijos klasė: B StainExpert Inverterinis PowerDrive variklis
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - „WaveActive“ būgnas

„WaveActive“ būgnas

Jautrus kiekvieno drabužio apdorojimas
Unikalaus dizaino būgnas su specialiomis bangos formos 3D briaunomis suminkština pluoštą ir itin švelniai apdoroja drabužius, kurie tampa tobulai švarūs ir minimaliai susiglamžo.
_products/features/icon - „SteamTech“

„SteamTech“

Giliai išvalyti ir lygūs drabužiai be jokių minkštiklių
Pamiršk minkštiklį! Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje efektyviai pašalina raukšles, kvapus ir bakterijas. Jūsų drabužiai bus visiškai švarūs, mažiau susiglamžę ir minkštesni.
_products/features/icon - „IonTech“

„IonTech“

Pašalina 30 % daugiau dėmių
„IonTech“ technologija panaudoja natūralaus jonizavimo proceso galią, kad visi nešvarumai būtų efektyviai pašalinami be aukštų temperatūrų ar papildomų chemikalų. Jonizuotame vandenyje skalbimo priemonė geriau ištirpsta, todėl tirpalas tolygiai prasiskverbia į skalbinius. Tokiu būdu pašalinama 30% daugiau dėmių, net ir skalbiant žemoje temperatūroje. „IonTech“ taip pat apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymo ant šildytuvo, todėl skalbimo mašina tarnaus daug ilgiau.
daugiau
arti

Inverterinis „PowerDrive“ variklis

Inverterinis „PowerDrive“ variklis
Šis tylus, bet labai efektyvus variklis sukurtas taip, kad užtikrintų ilgą skalbimo mašinos tarnavimo laiką, taupytų energiją kiekvieno ciklo metu.

„StainExpert“

Efektyviausia dėmių priežiūra
Norint veiksmingai pašalinti dėmes, nebereikia aukštos temperatūros ar papildomo drabužių apdorojimo prieš skalbimą. Tobulas temperatūros, laiko ir vandens derinys automatiškai pašalins iki 36 rūšių įsisenėjusias dėmes, kurios skirstomos į 3 pagrindines grupes: vaisių dėmes (apelsinai, pomidorų padažas); organines dėmes (riebalai, sviestas, kiaušiniai, žolė) ir kava (arbata, šokoladinis jogurtas, makaronai, makiažas).
daugiau
arti

„DoseAid“

Optimali skalbimo priemonės dozė su kiekviena apkrova
„DoseAid“ sistema padės jums visada apskaičiuoti tinkamą skalbiklio kiekį, nepriklausomai nuo to, kiek skalbinių prikrausite į skalbimo mašiną, todėl skalbimo priemonė visuomet bus naudojama ekonomiškai ir sveikai.

„AutoWash“

Visuomet tinkama programa
Negalite apsispręsti, kurią programą pasirinkti? Tiesiog pasirinkite „AutoWash“ ir skalbimo mašina parinks geriausią skalbimo ciklą. Galite atsipalaiduoti, drabužiai bus nepriekaištingai švarūs, nepriklausomai nuo to, iš kokios medžiagos jie pagaminti.

„SteamRefresh“

Visuomet gaivūs drabužiai
Ši unikali programa naudoja garo generatorių, kuris sugeneruoja itin didelį kiekį garų, skirtų drabužiams atgaivinti ir palengvinti jų lyginimą.

Paprasta sąsaja

Trys žingsniai ir jūs pasiruošę
Paprastai naudojama sąsaja ir centre esanti programų pasirinkimo rankenėlė leidžia pradėti skalbti, atlikus vos 3 lengvus žingsnius: įjunkite skalbimo mažiną, pasirinkite programą ir paspauskite "start"! Jokių submeniu, kuriuose reikėtų pasirinkti papildomas funkcijas ar nustatymus. Vis dėlto, jeigu norite pasirinkti papildomas funkcijas, galite tai padaryti didžiojoje lietimui jautrioje sąsajoje. Pasirūpinkite pačiais tinkamiausiais sprendimais jūsų drabužiams skalbti.
daugiau
arti

„EcoEye“

Visada kontroliuojamas energijos suvartojimas
Lengvai skaitomas „EcoEye“ indikatorius realiu laiku pateikia duomenis apie jūsų pasirinktos programos efektyvumą, padeda taupyti vandenį ir energiją.

„AllergyCare“

Papildoma apsauga jautriai odai
Antialerginė programa naudoja aukštesnę temperatūrą ir papildomą skalavimą, kurio metu iš audinio efektyviai pašalinami skalbimo priemonės pėdsakai. Pašalinami alergenai, galintys sukelti nemalonų pojūtį, saugoma jautri oda.

„StableTech“

Daugiau jokio drebėjimo
„StableTech“ šoninių ir apatinių plokščių dėka skalbimo mašina yra stabilesnė, daug mažiau vibruoja, skleidžia daug mažiau triukšmo, net ir gręžiant didžiausiais greičiais.

SterilTub

Visada maloniai kvepiantys skalbiniai
Skalbiant skalbimo milteliais žemesnėje temperatūroje gali susidaryti idealios sąlygos daugintis bakterijoms, kurios, savo ruožtu, gali būti nemalonaus skalbinių kvapo priežastimi. „SterilTub“ programa pašalina visas skalbimo mašinos viduje esančias bakterijas ir užtikrina visada malonų skalbinių kvapą.
daugiau
arti

Aptakios durelės

Tobulas priėjimas
Didelės durelės, pagamintos iš vienos plastmasinės dalies, be jokių varžtų, užtikrina stabilumą, neskleidžia jokio erzinančio girgždesio ar cypsėjimo. Atsidaro iki 180 laipsnių, todėl skalbinius sukrauti į būgną ar iš jo išimti labai paprasta.

Skalbimo režimai

Idealiai atitinka skalbimo poreikius
Mūsų technologija užtikrina, kad kiekvienos rūšies audiniai būtų skalbiami geriausiu įmanomu būdu, optimaliai pritaikant temperatūrą, vandens kiekį, skalbimo ciklo laiką ir gręžimo greitį. Šiuos nustatymus galima papildomai pritaikyti naudojant skirtingus skalbimo režimus, leidžiančius atrasti tik esamam poreikiui tinkamą derinį.
daugiau
arti

Būgno apšvietimas

Daugiau jokių pasimetusių kojinių
Rūpestingai įrengtas LED apšvietimas elegantiškai apšviečia būgną, užtikrina patogų skalbinių pakrovimą ir iškrovimą.

SoftSound

Daugiau jokio erzinančio pypsėjimo
„WaveActive“ skalbimo mašinos malonios ne tik jūsų skalbiniams, bet ir jūsų ausims. Švelnūs tonai švelniai reaguoja į pasirinktas funkcijas ar programas.
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Energijos klasė: B

Spalva: Balta

Inverterinis PowerDrive variklis

Talpa: 10 kg

Būgno talpa: 68 l

Displėjus: LED ekranas

Būgno apšvietimas: Taip

Atidėtos pradžios nustatymas (24 h): Atidėtos pradžios nustatymas (24 h)

Cold Wash: 15°C

Asmeniniai nustatymai visoms programoms

Temperatūros nustatymas

SteamTech

Garsiniai signalai

SterilTub

StainExpert

Super Silent+ (Labai tyli+)

Visiška apsauga nuo vandens nutekėjimo

Užraktas nuo vaikų

Triukšmo lygis: 77 dB(A)re1pW

Matmenys (PxAxG): 60 × 85 × 61 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 64 × 89 × 69 cm

Svoris (Neto): 84.7 kg

Bendras svoris: 86.2 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 0.3 W

Galia: 2,000 w

Nominali srovė: 10 A

nr.: 729414

EAN kodas: 3838782079399

Priedai

Susijusios prekės