MMC1000RL

MMC1000RL

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Tobulai atliekamos maišymo užduotys

Tobulai atliekamos maišymo užduotys

Tegul darbą atlieka aukštos kvalifikacijos padėjėjas
Maišymo priedas sukasi aplink savo ašį, o maišymo galvutė sukasi priešinga kryptimi, užtikrindama, kad visi ingredientai būtų gerai ir tolygiai sumaišyti. tešloje išliks visas oras, todėl ji bus minkšta ir elastinga. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą priedą pagal savo mėgstamą receptą ir sužavėti puikiais rezultatais.
daugiau
arti
_products/features/icon - Lengva prieiga

Lengva prieiga

Indas su dangčiu
Nerūdijančio plieno dubuo suteikia prietaisui modernią ir elegantišką išvaizdą, užtikrina ilgesnį jo tarnavimo laiką. Skaidrus dangtelis leidžia kontroliuoti maišymo procesą, apsaugo nuo turinio purslų ir leidžia maišymo metu pridėti ingredientų. Indas gali būti plaunamas indaplovėje, o tai taip pat palengvina jūsų kasdienį darbą virtuvėje.
daugiau
arti
_products/features/icon - Keturi priedai

Keturi priedai

Visoms procedūroms iki kepimo atlikti
Maišymas, plakimas, minkymas. Prietaisas yra su tešlos kabliu, šluotele, plokščiu ir inovatyviu lanksčiu plakikliu. Plakimo šluotelė aeruoja ir sumaišo ingredientus, kai reikia minkštos ir purios konsistencijos; tešlos kablys efektyviai suminko net standžiausią tešlą; plakimo antgalis puikai išplaks grietinėlę ar kiaušinio baltymo putas, o lankstus plakiklis - puiki priemonė daugeliui jautrių kreminių mišinių ir papuošimų.
daugiau
arti
_products/features/icon - Kintamas greitis

Kintamas greitis

Idealiai prisitaiko prie recepto
Valdymo mygtuku galima nustatyti skirtingus greičius. Dėl to tai nepamainomas prietaisas paruošimo etapuose, užtikrinantis galimybę atlikti viską nuo standartinio maišymo iki kiaušinių baltymų plakimo iki tinkamos konsistencijos. Mažiausias greičio nustatymas ir patogus dangtis neleidžia ingredientams išsipilti įjungus prietaisą.
daugiau
arti

Techniniai duomenys

Korpusas: Pašiauštas aliuminis

Matmenys (PxAxG): 36 × 37.2 × 27 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 42.2 × 30.2 × 43 cm

Svoris (Neto): 9.3 kg

Bendras svoris: 10.6 kg

Galia: 1,000 w

nr.: 728253

EAN kodas: 3838782029035

Priedai

Susijusios prekės