MMC1000RLR

MMC1000RLR

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Viskas viename

Viskas viename

Malkite mėsą, supjaustykite daržoves, gaminkite sausainius
Įrenginys su visais komplekte esančiais priedais, virtuvės pagalbininkas, kuris padės sumalti mėsą, pjaustyti daržoves ar pagaminti sausainius. Papildomas dubuo leis gaminti didesnius kiekius. Tikras laimikis jūsų virtuvei!
_products/features/icon - Lengva prieiga

Lengva prieiga

Indas su dangčiu
Nerūdijančio plieno dubuo suteikia prietaisui modernią ir elegantišką išvaizdą, užtikrina ilgesnį jo tarnavimo laiką. Skaidrus dangtelis leidžia kontroliuoti maišymo procesą, apsaugo nuo turinio purslų ir leidžia maišymo metu pridėti ingredientų. Indas gali būti plaunamas indaplovėje, o tai taip pat palengvina jūsų kasdienį darbą virtuvėje.
daugiau
arti
_products/features/icon - Tobulas maišymo veiksmas

Tobulas maišymo veiksmas

Leiskite darbą atlikti aukštos kvalifikacijos padėjėjui
Įrenginio maišymo priedas sukasi aplink savo ašį, o maišymo galvutė sukasi priešinga kryptimi. Tokiu būdu visi ingredientai sumaišomi idealiai ir tolygiai. Tešloje išliks visas oras, kepinys bus minkštas ir purus Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą priedą jūsų mėgstamam receptui gaminti ir žavėti puikiais rezultatais.
daugiau
arti
_products/features/icon - Kintamas greitis

Kintamas greitis

Idealiai prisitaiko prie recepto
Valdymo mygtuku galima nustatyti skirtingus greičius. Dėl to tai nepamainomas prietaisas paruošimo etapuose, užtikrinantis galimybę atlikti viską nuo standartinio maišymo iki kiaušinių baltymų plakimo iki tinkamos konsistencijos. Mažiausias greičio nustatymas ir patogus dangtis neleidžia ingredientams išsipilti įjungus prietaisą.
daugiau
arti
_products/features/icon - Guminės kojelės

Guminės kojelės

Visuomet vietoje
Norint, kad toks galingas prietaisas tvirtai stovėtų norimoje vietoje, reikia geros architektūrinės formos ir guminių kojelių, kad prietaisas, atliekant operaciją ar nuimant indą, nejudėtų,

Techniniai duomenys

Korpusas: Pašiauštas aliuminis

Matmenys (PxAxG): 36 × 37,2 × 27 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 42,2 × 30,2 × 43 cm

Svoris (Neto): 9,3 kg

Bendras svoris: 10,6 kg

Galia: 1.000 w

nr.: 737804

EAN kodas: 3838782470554

Priedai

Susijusios prekės