MMC700LBW

MMC700LBW

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Tobulas maišymo veiksmas

Tobulas maišymo veiksmas

Leiskite darbą atlikti aukštos kvalifikacijos padėjėjui
Įrenginio maišymo priedas sukasi aplink savo ašį, o maišymo galvutė sukasi priešinga kryptimi. Tokiu būdu visi ingredientai sumaišomi idealiai ir tolygiai. Tešloje išliks visas oras, kepinys bus minkštas ir purus Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą priedą jūsų mėgstamam receptui gaminti ir žavėti puikiais rezultatais.
daugiau
arti
_products/features/icon - Trys priedai

Trys priedai

Visoms procedūroms iki kepimo
Maišymas, plakimas, minkymas. Prietaisas yra su tešlos kabliu, šluotele, plokščiu ir inovatyviu lanksčiu plakikliu. Plakimo šluotelė aeruoja ir sumaišo ingredientus, kai reikia minkštos ir purios konsistencijos; tešlos kablys efektyviai suminko net standžiausią tešlą; plakimo antgalis puikai išplaks grietinėlę ar kiaušinio baltymo putas.
daugiau
arti
_products/features/icon - Juodai baltų įrenginių kolekcija

Juodai baltų įrenginių kolekcija

Viskas, ko jums reikia
Gaminkite maistą paprasčiau, pasitelkdami įvairius virtuvės padėjėjus! Kolekciją sudaro smulkintuvas, virdulys, skrudintuvas, kokteilių plakiklis, rankinis trintuvas, rankinis mikseris, virtuvinis kombainas, maisto smulkintuvas, trintuvas, virtuvinės svarstyklės ir asmeninės svarstyklės. Puikus pasirinkimas kiekvienai virtuvei su nesenstančiu juodos ir baltos spalvos deriniu.
daugiau
arti
_products/features/icon - Kintamas greitis

Kintamas greitis

Idealiai prisitaiko prie recepto
Valdymo mygtuku galima nustatyti skirtingus greičius. Dėl to tai nepamainomas prietaisas paruošimo etapuose, užtikrinantis galimybę atlikti viską nuo standartinio maišymo iki kiaušinių baltymų plakimo iki tinkamos konsistencijos. Mažiausias greičio nustatymas ir patogus dangtis neleidžia ingredientams išsipilti įjungus prietaisą.
daugiau
arti
_products/features/icon - Guminės kojelės

Guminės kojelės

Visuomet vietoje
Norint, kad toks galingas prietaisas tvirtai stovėtų norimoje vietoje, reikia geros architektūrinės formos ir guminių kojelių, kad prietaisas, atliekant operaciją ar nuimant indą, nejudėtų,

Techniniai duomenys

Spalva: Balta

Matmenys (PxAxG): 42 × 30,5 × 37,2 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 56 × 42 × 39,8 cm

Svoris (Neto): 9,2 kg

Bendras svoris: 12,2 kg

Galia: 700 w

nr.: 731718

EAN kodas: 3838782149467

Priedai

Susijusios prekės