BM910WII

BM910WII

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Jūsų ryto ritualams

Jūsų ryto ritualams

Vietoj erzinančio žadintuvo garso, kodėl gi nepabudus nuo ką tik iškeptos duonos kvapo? Naudodami paleidimo atidėjimo funkciją, kuri leidžia atidėti nustatymų vykdymą iki 13 valandų, duoną išsikepti galite net nepakilę iš lovos. Tiesiog įdėkite ingredientų į duonkepę, pasirinkite atitinkamą programą ir nustatykite programos užbaigimo laiką, kad jis sutaptų su jūsų ryto ritualu.
daugiau
arti
_products/features/icon - Be glitimo

Be glitimo

Ne mažesnis malonumas
„Gorenje“ galvoja apie tuos, kurie valgo duoną be glitimo. Atsižvelgiant į glitimo neturinčių miltų, dėl kurių pailgėja kildinimo ir kepimo laikas, specifiką, prietaisas naudoja programą „be glitimo“. Norint paruošti tokio tipo duoną įprastoje duonkepėje, nereikia papildomai maišyti rankiniu būdu. Kepimo laikas, palyginti su klasikiniais miltais, yra ilgesnis.
daugiau
arti
_products/features/icon - Pasigaminkite mėgstamos uogienės

Pasigaminkite mėgstamos uogienės

„Gorenje“ duonkepės turi iš anksto nustatytą funkciją skaniai naminei uogienei virti. Tiesiog supjaustykite vaisius į norimus gabalėlius, jei norite, įpilkite cukraus ir pasirinkite „uogienės“ programą. Jokių papildomų rūpesčių, virtuvės reikmenų ar laiko. Gaminsite skanią uogienę be papildomų pastangų.
daugiau
arti
_products/features/icon - „CrustChoice“

„CrustChoice“

O kokia plutelė patinka jums?
Šviesi, vidutinio tamsumo ar visiškai tamsi? Tiesiog paspauskite mygtuką, pasirinkite plutelės apskrudinimo lygį - taip, kaip jums patinka. Visiškai individualiems pomėgiams.

Techniniai duomenys

Matmenys (PxAxG): 21.8 × 29.7 × 29.2 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 25.8 × 34.2 × 34 cm

Svoris (Neto): 3.5 kg

Bendras svoris: 4.9 kg

Galia: 550 w

nr.: 673846

EAN kodas: 3838782069758

Priedai

Susijusios prekės