KR1800SDP

KR1800SDP

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Apverčiamos plokštės

Apverčiamos plokštės

Begalinės galimybės
Dvipusės apverčiamos ir nuimamos plokštės (viena su grotelėmis, plokščiu paviršiumi) suteikia šiai kepsninei išskirtinį universalumą, užtikrina puikius rezultatus, kad ir koks būtų jūsų pasirinktas receptas, nuo apskrudusių kepsnių iki subtiliai keptų daržovių. Naudojant briaunuotas grilio plokštes, susidarys idealios grilio žymės; naudojant plokščias plokšteles, galima ruošti kiaušinius ir blynus.
daugiau
arti
_products/features/icon - Trys grilio padėtys

Trys grilio padėtys

Pasiruošęs įtikti visiems skoniams
Trumpas kepimo laikas, galinga ir tolygiai pasiskirstanti šiluma bei tiesioginis kontaktas tiek su apatine, tiek su viršutine plokštele ar grotelėmis. Visa tai užtikrina idealias sąlygas maistui su grotelių žymėmis ruošti. Pakėlus viršutinę kepsninės dalį, bus patogu pašildyti sumuštinius atvirame paviršiuje ar gaminti apkepus. Kepsninę taip pat galima visiškai atidaryti, sudarant papildomą vietą kepimui ant grotelių.
daugiau
arti
_products/features/icon - Temperatūros nustatymas

Temperatūros nustatymas

Nuosekliai idealūs rezultatai
Termostato nustatymo galimybė leidžia kepti ant tiksliai nustatytos temperatūros, todėl kiekvieną kartą rezultatas bus nepriekaištingas. Temperatūrą galite pasirinkti tarp keturių lygių. Pasiekus nustatytą temperatūrą, kontrolinė lemputė išsijungia. Grilio plokštės greitai įkaista, todėl taupomas brangus laikas.
daugiau
arti
_products/features/icon - Nelipnus paviršius

Nelipnus paviršius

Sveikas gaminimas ant grotelių be jokių riebalų
Speciali granito efekto danga neleidžia maistui prilipti prie kepsninės plokštės ar grotelių, todėl galima kepti sveikiau, be jokių riebalų, išsaugant patiekaluose esančias maistines medžiagas, aromatą ir spalvą. Atvėsus kaitinimo plokštei, paprasčiausiai nuvalykite medvilnine šluoste.
_products/features/icon - Užrakinkite viską, kas natūralu

Užrakinkite viską, kas natūralu

Visuomet puikaus skonio maistas
Greitas ir sveikas mėsos, žuvies ir skanių panini patiekalų ruošimas. Trumpas kepimo laikas, intensyvus ir tolygus karštis bei tiesioginis kontaktas iš viršutinių ir apatinių kepsninės kepimo plokščių užrakina natūralias sultis ir išlaiko aukštą kepamo patiekalo maistinę vertę.

Techniniai duomenys

Korpusas: Lakuota metalo plokštė

Matmenys (PxAxG): 37,5 × 13,5 × 31,5 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 44,5 × 14,5 × 38,5 cm

Svoris (Neto): 4 kg

Bendras svoris: 4,5 kg

Galia: 1.800 w

nr.: 673874

EAN kodas: 3838782070037

Priedai

Susijusios prekės