SM701GCB

SM701GCB

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - LIFE kolekcija

LIFE kolekcija

Atraskite naująją kolekciją
Mes norime būti praktinių idėjų, kurios bent šiek tiek palengvintų kasdienius darbus ir padarytų gyvenimą bent šiek tiek mažiau sudėtingą ir malonesnį, šaltinis. Mes sukūrėme sprendimus padėjo padaryti gyvenimą paprastesnį. Ir mes sukūrėme „Life“ - gyvenimo kolekciją. Siūlome jums efektyvius, lengvai naudojamus ir kruopščiai suprojektuotus smulkiuosius virtuvės pagalbininkus. Apžvelkite ir išsirinkite derančius kokteilių ruošimo prietaisus, stalinius grilius, sumuštinių ruošimo aparatus, rankinius mikserius, rankinius trintuvus, maisto džiovintuvus ...
daugiau
arti
_products/features/icon - Mažas ir kompaktiškas

Mažas ir kompaktiškas

Visur atras sau vietos
Ši maža ir kompaktiška universali sumuštinių keptuvė ras sau vietos bet kuriame virtuvės kampelyje. Ją galima laikyti statmenai, ji atrodys moderniai ir šiuolaikiškai.
_products/features/icon - Nelipnus paviršius

Nelipnus paviršius

Lengva valyti
Plokštės gaminamos iš kokybiško aliuminio lydinio, padengtos nelipnia danga. Todėl maistas nelimpa prie plokščių, nepridega ir gali būti gaminamas be riebalų. Įrenginį lengva valyti. Panaudojus įrenginį, atvėsusias plokšteles perbraukite medvilniniu audiniu ir jos bus paruoštos kitam kartui.
daugiau
arti
_products/features/icon - Laido laikymas

Laido laikymas

Jokios netvarkos ir kabančių laidų
Sumanus dizainas leidžia tvarkingai laikyti prietaiso laidą. Laido suvyniojimo mechanizmas integruotas į įrenginio pagrindą, todėl laidą susukti itin paprasta.
_products/features/icon - Tvirtas vyris

Tvirtas vyris

Patvarus
Nors ši sumuštinių keptuvė yra paprastas ir nesudėtingas prietaisas, ji turi itin tvirtą vyrį, kuris garantuoja patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Techniniai duomenys

Korpusas: Lakuota metalo plokštė

Matmenys (PxAxG): 22.8 × 9.5 × 22.7 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 25.9 × 11.8 × 25.7 cm

Svoris (Neto): 1.2 kg

Bendras svoris: 1.4 kg

Galia: 700 w

nr.: 730993

EAN kodas: 3838782125102

Priedai

Susijusios prekės