SM703GCG

SM703GCG

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - LIFE kolekcija

LIFE kolekcija

Atraskite naująją kolekciją
Mes norime būti praktinių idėjų, kurios bent šiek tiek palengvintų kasdienius darbus ir padarytų gyvenimą bent šiek tiek mažiau sudėtingą ir malonesnį, šaltinis. Mes sukūrėme sprendimus padėjo padaryti gyvenimą paprastesnį. Ir mes sukūrėme „Life“ - gyvenimo kolekciją. Siūlome jums efektyvius, lengvai naudojamus ir kruopščiai suprojektuotus smulkiuosius virtuvės pagalbininkus. Apžvelkite ir išsirinkite derančius kokteilių ruošimo prietaisus, stalinius grilius, sumuštinių ruošimo aparatus, rankinius mikserius, rankinius trintuvus, maisto džiovintuvus ...
daugiau
arti
_products/features/icon - Universalumas

Universalumas

Lengva naudoti ir valyti
Viskas priklauso nuo jūsų. Įdėkite sumuštinių kepimo plokštes arba groteles, arba pakeiskite jas, jei norite skanių vaflių. Plokštes pakeisite akimirksniu. Visos plokštės gaminamos iš tvirto aliuminio lydinio ir padengtos nelipnia danga. Atvėsusias plokšteles perbraukite medvilnine šluoste, ir viskas!
daugiau
arti
_products/features/icon - Automatinis temperatūros reguliavimas

Automatinis temperatūros reguliavimas

Tolygus kaitinimas
Įrenginyje naudojama automatinė temperatūros reguliavimo sistema, todėl jums nereikės jaudintis dėl sumuštinių ar vaflių kepimo per žemoje ar per aukštoje temperatūroje. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti kepimo lygį - lengvai, vidutiniškai ar gerai iškepusį patiekalą ir nustatyti kepimo laiką.
daugiau
arti
_products/features/icon - Nelipnus paviršius

Nelipnus paviršius

Lengva valyti
Visi trys plokščių komplektai gaminami iš kokybiško aliuminio lydinio, padengti nelipnia danga. Maistas nelimpa prie plokščių, nepridega ir gali būti gaminamas be riebalų. Įrenginį lengva valyti. Panaudojus įrenginį, atvėsusias plokšteles perbraukite medvilniniu audiniu ir jos bus paruoštos kitam kartui.
daugiau
arti
_products/features/icon - Laido laikymas

Laido laikymas

Jokios netvarkos ir kabančių laidų
Sumanus dizainas leidžia tvarkingai laikyti prietaiso laidą. Laido suvyniojimo mechanizmas integruotas į įrenginio pagrindą, todėl laidą susukti itin paprasta.

Techniniai duomenys

Matmenys (PxAxG): 23.1 × 9.5 × 23.5 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 25.5 × 13.2 × 28.8 cm

Svoris (Neto): 2 kg

Bendras svoris: 2.4 kg

Galia: 700 w

nr.: 733351

EAN kodas: 3838782178450

Priedai

Susijusios prekės