JC4800VWY

JC4800VWY

spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Lėtas sulčių spaudimas 80 apsisukimų per minutę greičiu

Lėtas sulčių spaudimas 80 apsisukimų per minutę greičiu

Lėto sulčių suliejimo technologija skiriasi nuo įprasto išcentrinio sulčių spaudimo greičio ir sulčių ekstrahavimo iš vaisių ir daržovių ląstelių.
Lėto sulčių suliejimo technologija skiriasi nuo įprasto išcentrinio sulčių spaudimo greičio ir sulčių ekstrahavimo iš vaisių ir daržovių ląstelių. Įprastos sulčiaspaudės suka ašmenis dideliu (1 500–2 500 apsisukimų per minutę) greičiu, kad supjaustytų ląstelių sieneles ir iš jų išleistų sultis. Lėtai (80 apsisukimų per minutę greičiu) besisukantis vertikalus sraigtas susmulkina vaisius ir daržoves, o tada išskiria išgautas sultis ir minkštimą. Todėl sultyse susidaro mažiau oro burbuliukų; sultys tampa glotnios, sulčių spaudimo temperatūra yra žemesnė, dėl to jose išlieka daugiau fermentų.
daugiau
arti
_products/features/icon - Minkštimo reguliatorius

Minkštimo reguliatorius

Sulčių spaudimo metu gaunamas minkštimas surenkamas į atskirą indą. Minkštimo kiekį naudotojas gali nustatyti, reguliuodamas sulčiaspaudės priekyje esančią svirtelę. Pasimėgaukite stikline šilkinių, glotnių sulčių be minkštimo arba įdėkite į jas vaisių ir daržovių gabaliukų. Neišmeskite minkštimo, išbandykite naujus patiekalus: sriubas, padažus, desertus ir pan.
daugiau
arti
_products/features/icon - Tylus veikimas

Tylus veikimas

Lėtas sulčių spaudimas taip pat reiškia tylų veikimą be didelio greičio, todėl padidėja triukšmas. Prietaiso konstrukcija su ilgu padavimo vamzdžiu taip pat prisideda prie triukšmo slopinimo.
_products/features/icon - Galingas 200 W variklis

Galingas 200 W variklis

Nepaisant lėto sraigto sukimosi, variklis turi būti pakankamai galingas, kad sutraiškytų kietesnius vaisių ir daržovių gabaliukus. Išbandytas maksimalia apkrova, 200 vatų variklis pasitvirtino kaip optimalus sprendimas lėtai sulčiaspaudei.
_products/features/icon - Nuo išbėgimo apsaugotas dangtelis

Nuo išbėgimo apsaugotas dangtelis

Sulčių indas jau pilnas, tačiau sulčiaspaudėje dar yra vaisių ir daržovių. Ką daryti? Jums nereikia išjungti sulčiaspaudės. Vietoj to, tiesiog įspauskite dangtelį į sulčių piltuvėlį. Sultys subėgs į vidinę talpyklą, kol pripildysite nekantriausių ragautojų taures ir pakeisite indą.
_products/features/icon - Filtras su smulkiu tinkleliu

Filtras su smulkiu tinkleliu

Visi sultims naudojami ingredientai filtruojami per smulkių tinklelinį filtrą, praleidžiantį minimalų minkštimo kiekį, tokiu būdu išlaikant visas sultyse esančias maistingąsias medžiagas. Sietelį lengva plauti tekančiu vandeniu ir valyti komplekte esančiu šepetėliu.
_products/features/icon - Du 0,6 litro indai

Du 0,6 litro indai

Sulčiaspaudėje yra dvi 0,6 litro talpos sultims ir minkštimui. Jos pagamintos iš patvaraus plastiko, kuriame nėra bisfenolio A (BPA). Gali būti plaunamos indaplovėje.
_products/features/icon - Neslystančios guminės kojelės

Neslystančios guminės kojelės

Jums nebereikia jaudintis dėl to, kad sulčiaspaudė nuslys, dedant vaisius ar daržoves į padavimo vamzdį. Guminės kojelės užtikrina optimalų stabilumą net ant drėgnų stalviršių.
_products/features/icon - Paprastas valymas

Paprastas valymas

Didelės talpos prietaisas reiškia ilgą valymo procesą? Nebūtinai. Išspaudę sultis, lėtai supilkite vieną litrą drungno vandens į veikiančio prietaiso padavimo vamzdelį. Bėgdamas į sulčių indą vanduo kruopščiai išvalys visus vaisių ir daržovių likučius. Panaudoję prietaisą, praskalaukite filtrą ir nuvalykite jį komplekte esančiu šepetėliu.
daugiau
arti
_products/features/icon - Saugos mygtukas

Saugos mygtukas

Saugumas garantuotas! Sulčiaspaudė veiks tik tada, kai visos dalys bus tinkamai sujungtos ir pritvirtintos. Apsauginis jungiklis užtikrina saugų naudojimą, nesijaudinant dėl to, kad variklis gali įsijungti, dedant ingredientus, valant ar surinkinėjant prietaisą.

Techniniai duomenys

Spalva: Inox

Matmenys (PxAxG): 15 × 45.5 × 18 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 20.7 × 44 × 35.6 cm

Svoris (Neto): 4.2 kg

Bendras svoris: 5.6 kg

Galia: 200 w

nr.: 513145

EAN kodas: 3838942067648

Priedai

Susijusios prekės