GCC800B Automatinis

Automatinis GCC800B

Automatinis Matmenys (PxAxG): 59.5 × 45.5 × 40.5 cm
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

„Autocappuccino“: tikro aromato privalumas

Nuo šiol, paspaudę vos vieną mygtuką, galite mėgautis autentiška itališka kava. Be kitų valdymo skydelyje tvarkingai išdėstytų valdiklių, „Gorenje +“ kavos virimo aparate yra specialus mygtukas, kurį paspaudus, gaminama tiesiog visais atžvilgiais tobula kapučino kava. Prietaisas vandenį stumia pro maltas kavos pupeles taip, kad išgautų visą aromatą ir sukurtų tikrai autentišką skonį. Įtaisytas slankiklis leidžia nustatyti putojančio kreminio kapučino arba klasikinio latte pieno putojimo lygį.
daugiau
arti

Greitas automatinis išvalymas

Paruošę gėrimą, tiesiog paspauskite mygtuką CLEAN ir palaikykite kelias sekundes. Prietaisas automatiškai išsivalys ir pasiruoš kitam kartui! Automatinis greitas išsivalymas yra ypatinga „Gorenje +“ kavos aparatų funkcija. Ji antibakteriškai veikia tiek pieno dozatorių, tiek vidinius įsiurbimo vamzdelius. Kiekvieną kartą, išjungiant ar įjungiant prietaisą, jis išplauna kavos likučius iš dozatoriaus purkštukų. Dėl to jų nereikia papildomai valyti, purkštukai apsaugomi nuo užsikimšimo. Jei dėl vandens kietumo reikalingas nukalkinimas, ekrane pasirodo specialus ženkliukas. Nukalkinimo programa taip pat įjungiama tiesiog paspaudus mygtuką. Visas nuimamas kavos aparato dalis galima plauti indaplovėje. Vandens perteklius nukreipiamas į specialų baką aparato apačioje. Užsidegus raudonam plūdės indikatoriui, jį būtina ištuštinti.
daugiau
arti

Intensyvumas ir kiekis: privalumas kavą ruošti taip, kaip jums patinka

Kavos intensyvumas priklauso ne tik nuo kavos pupelių kiekio gėrime. Jis priklauso ir nuo pupelių smulkumo. Ruošdami kavą, galite pasikliauti automatine funkcija arba nustatyti malamų grūdelių stambumą pagal savo skonį. Aparatas siūlo penkis skonius: labai švelnų, švelnų, įprastą, stiprų arba ypač stiprų. Automatinis maltų kavos pupelių dozatorius leidžia pasirinkti trumpą (ristretto), įprastą (espresso) ar ilgą (lungo) kavos dozę. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad šiuo malonumu galite dalytis: aparatas gali gaminti du puodelius vienu metu!
daugiau
arti

Tinkamas kiekis

Skaniausia kava yra tada, kai ji ruošiama iš šviežiai maltų kavos pupelių. „Gorenje +“ leidžia rinktis iš 9 nustatymų, nuo itin smulkių iki ypač stambių grūdelių. Prietaisas automatiškai išleidžia kavos pupeles iš indo pagal jūsų nustatymus. Ištraukiami kreiptuvai leidžia nesudėtingai pasiekti kavos pupelių indą. Be jokios abejones, į kavai skirtą indą galima berti ir iš anksto sumaltą kavą. Pasibaigus kavos pupelėms, ekrane pasirodo įspėjimas. Jis taip pat primena, kad reikia ištuštinti talpyklą, kurioje laikoma panaudota malta kava, kurią aparatas suspaudžia į tabletes.
daugiau
arti

Naudotojo apibrėžiama programa: privalumas išgauti savo mėgstamą aromatą

Pagardinkite gyvenimą kava pagal savo skonį! „Gorenje +“ kavos aparatai įsimena jūsų skonio nustatymus ir naudojamų maltų kavos pupelių kiekį. Tiesiog nustatykite programą pagal savo mėgstamą skonį ir reikiamą kavos kiekį. Kitą kartą tiesiog paspauskite nustatytą simbolį, o kavos virimo aparatas visa kita atliks automatiškai. Išankstinius nustatymus ir visus kitus siūlomų kavos skonio variantų nustatymus galite pasiekti, naudodami jutiklinius valdiklius ir LCD ekraną, kuriame funkcijos rodomos jūsų pasirinkta kalba. Skonis gali būti pritaikomas pagal jūsų skonį kavos ruošimo metu. „Gorenje +“ įmontuojami kavos aparatai išsiskiria dideliu našumu ir technologiškai pažangiu, tačiau paprastu valdymu. Naudokite juos įvairiems gėrimams ruošti. Be kavos, jais galima ruošti karštą vandenį arbatai ar kitiems karštiems gėrimams.
daugiau
arti

Techniniai duomenys

Juodos spalvos

Laikmatis

Automatinė cappuccino funkcija

Kavos kiekio normavimas: 3

Individualūs nustatymai

2 lygių kavos stiprumas: 2

Pieno putos ruošimas

Kavos pupelių talpykla: 200 g

Vandens talpykla: 1,8 ltr.: 1.8 l

Dažnis: 50-60 Hz

Indas

Spalva: Juoda

Matmenys (PxAxG): 59.5 × 45.5 × 40.5 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 65 × 53.5 × 51 cm

Nišos matmenys (PxAxG): 56 × 45-45 × 55 cm

Svoris (Neto): 23 kg

Bendras svoris: 27.6 kg

Galia: 1,350 w

nr.: 438732

EAN kodas: 3838942963810

Priedai

Susijusios prekės