GCM812B Kombinuota mikrobangų krosnelė

Kombinuota mikrobangų krosnelė GCM812B

Kombinuota mikrobangų krosnelė Matmenys (PxAxG): 59,5 × 45,5 × 54,6 cm
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Tolygi oro cirkuliacija „MultiFlow 360°“

Tolygi oro cirkuliacija „MultiFlow 360°“

Norint tikrai tolygiai iškepti kelis patiekalus keliuose orkaitės aukštuose, būtina tobula karšto oro ir garo cirkuliacija. „Gorenje MultiFlow 360 °“ sistema užtikrina optimalią cirkuliaciją kiekviename orkaitės kampelyje. Specialiai perforuota 3D galinė sienelė išmaniai pučia orą įvairiomis kryptimis. Kartu su ventiliatoriumi ji užtikrina nepriekaištingą oro ar garų cirkuliaciją, kuri kaitina maistą. Maistas kepa tolygiai, nepriklausomai nuo to, kuriame lygyje padėta kepimo skarda.
daugiau
arti
_products/features/icon - Keli lygiai didesniam kiekiui skanėstų

Keli lygiai didesniam kiekiui skanėstų

Gaminti kelis patiekalus vienu metu? Kodėl gi ne? „Gorenje +“ orkaitėse kepimo skardas galima išdėstyti penkiais skirtingais aukštais (45 cm orkaitėse yra keturi lygiai) ir kepti trejose vienu metu. Kepimo keliais lygiais privalumai idealiai dera su „MultiFlow360 °“ sistema, kuri užtikrina, kad maistas butų gaminamas tolygiai, taip pat greičiau ir sunaudojant mažiau energijos.
daugiau
arti
_products/features/icon - Orkaitės šonų aušinimas su „DynamiCooling“ sistema

Orkaitės šonų aušinimas su „DynamiCooling“ sistema

Šilumos jutikliai valdo orkaitės išorinių sienelių automatinę aušinimo sistemą, kol temperatūra nukrinta žemiau 60 °C. „DynamiCooling“ sistema užtikrina, kad išorinės orkaitės sienelės visada būtų tinkamos temperatūros. Orkaitės korpuse esantis specialus ventiliatorius sumaišo aplinkos orą su karštu orkaitės oru, kad atvėsintas oras nuolat cirkuliuotų tiesiai po prietaiso išorinėmis sienelėmis. Ši sistema veiksmingai apsaugo baldus nuo perkaitimo net ir naudojant aukščiausios temperatūros programas, pavyzdžiui, pirolitinio valymo programą.
daugiau
arti

Efektyvūs ir saugesni šildytuvai „PerfectGrill“

Kruopščiai apgalvotas kaitintuvų išdėstymas taip pat prisideda, siekiant puikių maisto ruošimo rezultatų. Vienas didelis ir vienas mažesnis infraraudonųjų spindulių kaitintuvas dedamas į įleidžiamas orkaitės lubas, ku saugiai pritvirtinamas, kad prisilietus, nenudegintų. Kaitintuvai išdėstyti įvairiuose aukščiuose, todėl įrenginys kaista daug tolygiau ir visuomet optimaliai. dėl tokio kaitintuvų išdėstymo šios orkaitės yra daug saugesnės ir efektyvesnės. Daugelyje modelių viršutinį kaitintuvą netgi galima nuleisti, kad būtų lengviau išvalyti.
daugiau
arti

Naujas itin atsparus emalis

Visiškai naujos koncepcijos ir sudėties „SilverMatte“ emalis orkaitės ertmėje tikrina orkaitės ir kepimo skardų atsparumą net aukščiausiai temperatūrai, mikrobangoms ir garams. Emalyje nėra jokių mikro porų; jis nepaprastai lygus, jo paviršius atsparus įbrėžimams. Šis emalis neleidžia kauptis ir degti riebalams, mažina bakteriologinį užterštumą ir palengvina įrangos valymą. Ryški emalio spalva suteikia puikią išvaizdą, o „SilverMatte“ temperatūros charakteristikos prisideda prie ekonomiškesnio energijos naudojimo. Visos kepimo skardos su naujuoju emaliu yra tinkamos naudoti visų tipų orkaitėse, įskaitant „Gorenje +“ pirolitines ir garų krosnis.
daugiau
arti

Daug didesnis kepimo plotas „SuperSize“

Erdvesnėse orkaitėse galima paruošti didesnį kiekį maisto - ne tik dėl tolygios oro cirkuliacijos visuose orkaitės lygiuose, bet ir dėl 46 cm pločio kepimo skardų. Inovatyvūs sprendimai užtikrina didesnį plotą viduje, jų dėka visiškai išnaudojamas įrenginio plotis. Kiekvienoje kepimo skardoje yra daugiau vietos, o aukščiausios technologijos užtikrina, kad maistas būtų gaminamas tolygiai visuose orkaitės aukštuose.
daugiau
arti

Maišiklis: viso skardos ploto naudojimo privalumas

Maišiklio technologija leidžia įdėti standartinio dydžio kepimo skardą į mikrobangų krosnelę. Išnaudojamas visas krosnelės plotis, nereikalingos jokios sukamos lėkštės, maistas kaitinamas daug tolygiau. Mikrobangos tolygiai paskirstomos krosnelės ertmėje, maistas vienodai kaitinamas visame paviršiuje. Pažangi mikrobangų paskirstymo sistema neleidžia maistui perkepti ar neiškepti. Tolygiai kepamas maistas yra daug sveikesnis.
daugiau
arti

Inverteris: tolygaus kepimo privalumas

Inverterio technologija leidžia naudoti pažangų energijos paskirstymo būdą: energija ne pulsuojama, o paskirstoma tolygiai. Todėl maistas geriau išsaugo pradinę struktūrą, vitaminus ir mineralus. Be to, sutrumpėja kepimo laikas, dėl to suvartojama mažiau energijos. Tolygios energijos gamybos pranašumai ypač pastebimi šildant, atitirpinant ir ruošiant skysčius.
daugiau
arti
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Gorenje+

Spalva: Matinė juoda

Rankenėlių spalva: Nerūdijančio šlifuoto plieno spalva

Kombinuota mikrobangų krosnelė - 50 l Ypač didelis kepimo paviršiaus plotas

Orkaitės talpa (Neto): 50 L

Maksimali orkaitės temperatūra: 250 °C

PerfectGrill

Elektroninis temperatūros valdymas

Knob shape: Ergonomiškos rankenėlės

Kaitinimo būdai:
Lower and upper heater
Lower heater
Upper heater
Infra heater
Atšildymas
Infra heater with ventilator
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Mikrobangos
Mikrobangos ir karštas oras
Atitirpinimas
FastPreheat
StayWarm
StayWarm
„Eco“ funkcija

SlowBake

„MultiUse“

Classic

MultiFlow 360º

Oro maišymo technologija

Šilumos palaikymo technologija

Kepimas skirtingais lygiais tuo pačiu metu

1 negili emaliuota kepimo skarda

Stiklinė kepimo keptuvė (-s)

Orkaitės grotelės

1 x grotelės

Apsauga nuo perkaitimo

Trigubas durelių stiklas

SilverMatte

Kepintuvo galia: 2.200 w

Mikrobangų galia: 2.450 MHz

Mikrobangų galia: 1.000 W

Nominali galia: 3 kW

Matmenys (PxAxG): 59,5 × 45,5 × 54,6 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 63,5 × 54,1 × 68 cm

Montavimo angos matmenys (PxAxG): 56 × 45 × 55 cm

Svoris (Neto): 34,7 kg

Bendras svoris: 39 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 1 W

Galia: 3.000 w

nr.: 730148

EAN kodas: 3838782093777

Priedai

Susijusios prekės