GS879B

GS879B

Matmenys (PxAxG): 59.5 × 59.5 × 54.6 cm
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - Itin didelė orkaitės ertmė „BigSpace“

Itin didelė orkaitės ertmė „BigSpace“

Iki 75 l naudingo tūrio orkaitės leidžia gaminti maistą penkiais lygiais. Šios orkaitės lengvai susitvarkys net su 9 kilogramų svorio kalakutu! Kompaktiškos iki 55 litrų naudingo tūrio orkaitės taip pat yra puikus pasirinkimas kepant didesnius mėsos gabalus, netgi kepinius ar picas keturiais skirtingais lygiais. Inovatyvios puikią oro cirkuliaciją užtikrinančios technologijos dėka šios orkaitės puikiai tinka džiovinti pomidorus ar obuolius. „Gorenje“ prietaisuose našumas žengia koja kojon su energijos vartojimo efektyvumu: net ir pačios talpiausios orkaitės yra vienos ekonomiškiausių rinkoje.
daugiau
arti
_products/features/icon - Tolygi oro cirkuliacija „MultiFlow 360°“

Tolygi oro cirkuliacija „MultiFlow 360°“

Norint tikrai tolygiai iškepti kelis patiekalus keliuose orkaitės aukštuose, būtina tobula karšto oro ir garo cirkuliacija. „Gorenje MultiFlow 360 °“ sistema užtikrina optimalią cirkuliaciją kiekviename orkaitės kampelyje. Specialiai perforuota 3D galinė sienelė išmaniai pučia orą įvairiomis kryptimis. Kartu su ventiliatoriumi ji užtikrina nepriekaištingą oro ar garų cirkuliaciją, kuri kaitina maistą. Maistas kepa tolygiai, nepriklausomai nuo to, kuriame lygyje padėta kepimo skarda.
daugiau
arti
_products/features/icon - Keli lygiai didesniam kiekiui skanėstų

Keli lygiai didesniam kiekiui skanėstų

Gaminti kelis patiekalus vienu metu? Kodėl gi ne? „Gorenje +“ orkaitėse kepimo skardas galima išdėstyti penkiais skirtingais aukštais (45 cm orkaitėse yra keturi lygiai) ir kepti trejose vienu metu. Kepimo keliais lygiais privalumai idealiai dera su „MultiFlow360 °“ sistema, kuri užtikrina, kad maistas butų gaminamas tolygiai, taip pat greičiau ir sunaudojant mažiau energijos.
daugiau
arti

Elegantiško ir švelnaus uždarymo sistema „GentleClose“

Norint paprastai, švelniai, tyliai ir elegantiškai uždaryto orkaitės dureles, pakanka švelnaus prisilietimo. Šį komfortą užtikrina visiškai nauja durelių vyrių konstrukcija. Dar labiau ištobulinta „GentleClose“ sistema yra panaši į elegantiškiausius virtuvės baldų sprendimus. Ištobulinta konstrukcija taip pat užtikrina ilgalaikį patvarumą.
daugiau
arti

Visiškai ištraukiami teleskopiniai kreipikliai

Visiškai ištraukiami teleskopiniai kreipikliai leidžia geriau matyti orkaitėje esantį maistą, saugiau įdėti ar išimti kepimo skardas dviem ar trimis aukščiais. Daugelyje modelių kaip standartinė įranga yra kreipikliai, padeda apsisaugoti nuo nudegimų, tikrinant ar vartant maistą ant kepimo skardos, ir supaprastina kepimo skardos padėjimą norimu lygiu bei išėmimą iš orkaitės. Kituose modeliuose tokius kreipiklius galima įsigyti kaip papildomą įrangą.
daugiau
arti

Orkaitės šonų aušinimas su „DynamiCooling“ sistema

Šilumos jutikliai valdo orkaitės išorinių sienelių automatinę aušinimo sistemą, kol temperatūra nukrinta žemiau 60 °C. „DynamiCooling“ sistema užtikrina, kad išorinės orkaitės sienelės visada būtų tinkamos temperatūros. Orkaitės korpuse esantis specialus ventiliatorius sumaišo aplinkos orą su karštu orkaitės oru, kad atvėsintas oras nuolat cirkuliuotų tiesiai po prietaiso išorinėmis sienelėmis. Ši sistema veiksmingai apsaugo baldus nuo perkaitimo net ir naudojant aukščiausios temperatūros programas, pavyzdžiui, pirolitinio valymo programą.
daugiau
arti

Efektyvūs ir saugesni šildytuvai „PerfectGrill“

Kruopščiai apgalvotas kaitintuvų išdėstymas taip pat prisideda, siekiant puikių maisto ruošimo rezultatų. Vienas didelis ir vienas mažesnis infraraudonųjų spindulių kaitintuvas dedamas į įleidžiamas orkaitės lubas, ku saugiai pritvirtinamas, kad prisilietus, nenudegintų. Kaitintuvai išdėstyti įvairiuose aukščiuose, todėl įrenginys kaista daug tolygiau ir visuomet optimaliai. dėl tokio kaitintuvų išdėstymo šios orkaitės yra daug saugesnės ir efektyvesnės. Daugelyje modelių viršutinį kaitintuvą netgi galima nuleisti, kad būtų lengviau išvalyti.
daugiau
arti

Ar patiekalas paruoštas, tikrinama temperatūros zondu

Tam tikrų modelių „Gorenje +“ orkaitėse yra specialus mėsos zondas. Jis įkišamas į mėsos gabalėlį ir nustatoma pageidaujama patiekalo centro temperatūra. Orkaitės valdymo bloko indikatorius parodo, kai mėsa yra paruošta. Su mėsos zondu patiekalas visada bus tobulai iškepęs.

Naujas itin atsparus emalis

Visiškai naujos koncepcijos ir sudėties „SilverMatte“ emalis orkaitės ertmėje tikrina orkaitės ir kepimo skardų atsparumą net aukščiausiai temperatūrai, mikrobangoms ir garams. Emalyje nėra jokių mikro porų; jis nepaprastai lygus, jo paviršius atsparus įbrėžimams. Šis emalis neleidžia kauptis ir degti riebalams, mažina bakteriologinį užterštumą ir palengvina įrangos valymą. Ryški emalio spalva suteikia puikią išvaizdą, o „SilverMatte“ temperatūros charakteristikos prisideda prie ekonomiškesnio energijos naudojimo. Visos kepimo skardos su naujuoju emaliu yra tinkamos naudoti visų tipų orkaitėse, įskaitant „Gorenje +“ pirolitines ir garų krosnis.
daugiau
arti

Daug didesnis kepimo plotas „SuperSize“

Erdvesnėse orkaitėse galima paruošti didesnį kiekį maisto - ne tik dėl tolygios oro cirkuliacijos visuose orkaitės lygiuose, bet ir dėl 46 cm pločio kepimo skardų. Inovatyvūs sprendimai užtikrina didesnį plotą viduje, jų dėka visiškai išnaudojamas įrenginio plotis. Kiekvienoje kepimo skardoje yra daugiau vietos, o aukščiausios technologijos užtikrina, kad maistas būtų gaminamas tolygiai visuose orkaitės aukštuose.
daugiau
arti
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Gorenje+

Energijos klasė: A+

Spalva: Matinė juoda

Rankenėlių spalva: Nerūdijančio šlifuoto plieno spalva

Orkaitės talpa (Neto): 73 L

Maksimali orkaitės temperatūra: 230 °C

PerfectGrill

Elektroninis temperatūros valdymas

Knob shape: Ergonomiškos rankenėlės

Kaitinimo būdai:
Lower and upper heater
Lower heater
Upper heater
Infra heater
Atšildymas
Infra heater with ventilator
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Defrost
FastPreheat
Aqua Clean
StayWarm
StayWarm
„Eco“ funkcija

SlowBake

Švelniai užsidarantis durelių vyris

PureSteam

MultiSteam 360º

MultiFlow 360º

Kepimas skirtingais lygiais tuo pačiu metu

1 gili emaliuota kepimo skarda

Orkaitės grotelės

Termozondas

Vandens rezervuaro talpa: 1.3 L

Apsauga nuo perkaitimo

UCDQ - Ultra Cool Door Quadro

AquaClean

SilverMatte

Energijos sąnaudos: 0.7 kWh (ventiliacija), 0.96 kWh (tradicinis)

Kepintuvo galia: 2,700 w

Nominali galia: 3.4 kW

Matmenys (PxAxG): 59.5 × 59.5 × 54.6 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 63.5 × 69.1 × 68 cm

Montavimo angos matmenys (PxAxG): 56 × 59 × 55 cm

Svoris (Neto): 43.4 kg

Bendras svoris: 47.7 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 1 W

Galia: 3,400 w

nr.: 730147

EAN kodas: 3838782093760

Priedai

Susijusios prekės