EITP6575XPG Indukcinė viryklė

Indukcinė viryklė EITP6575XPG

IconTouch Indukcinė viryklė Matmenys (PxAxG): 60 × 85 × 59.4 cm
spausdinti
spausdinti
dalintis
Facebook
Twitter
lejuplādēt
lejuplādēt

Ypatybės

_products/features/icon - „HomeMade“ forma

„HomeMade“ forma

Kokybė lyg kepant tradicinėje, malkomis kūrenamoje krosnyje
Tradicinė apvali „Gorenje“ orkaičių forma išlieka viena naudingiausių funkcijų. Įkvėpta tradicinių, malkomis kūrenamų krosnių, ji leidžia laisvai judėti karštam orui. Kadangi karštas oras juda laisvai, jis pasiskirsto tolygiai ir visiškai apgaubia maistą. Maistas kaitinamas tolygiai iš visų pusių, todėl jis visada nuostabiai paruošiamas: traški išorė ir sultingas vidus.
daugiau
arti
_products/features/icon - Indukcija

Indukcija

Greitas ir efektyvus maisto gaminimas, paprastas valymas
Indukcinės kaitlentės įkaista dvigubai greičiau už „HiLight“ kaitlentes, todėl jos yra santykinai ekonomiškesnės ir saugesnės. Indukcinė kaitlentė šildo tik keptuvės dugną, o likęs kaitlentės paviršius lieka vėsus ir visada saugus liesti. Temperatūra sureguliuojama akimirksniu, tiesiog prisilietus, todėl kyla mažiau pavojaus pervirti maistą. Su tokia kaitlente tirpinamas šokoladas, įmantrūs padažai ir kiti temperatūrai jautrūs šedevrai tampa pačiu paprasčiausiu darbu.
daugiau
arti
_products/features/icon - „PyroClean“ - savaiminis išsivalymas

„PyroClean“ - savaiminis išsivalymas

Aukščiausios kokybės savaiminio išsivalymo funkcija
Pirolizinis valymas yra efektyviausias ir pažangiausias orkaitės valymo būdas. Aukšta iki 460˚C valymo temperatūra visiškai išvalo orkaitę, joje nelieka jokių riebalų. Įrenginiui atvėsus, tiesiog nuvalykite likučius drėgna šluoste. 120 minučių trunkančio intensyvaus valymo metu ir dar kurį laiką po to orkaitė yra užrakinta, todėl ji yra saugi ir draugiška šeimai.
daugiau
arti

Daugiapakopis kepimas

Daug patiekalų vienu ypu
„MultiAir“ technologijos ir „HomeMade“ formos derinys leidžia pasiekti sunkiausią tikslą: vienoje orkaitėje vienu metu gaminti patiekalus keturiose skardose. O geriausia yra tai, kad nei skoniai nei kvapai jose nesusimaišo. Protingas oro paskirstymas užtikrina tolygų maisto kepimą kiekviename lygmenyje.
daugiau
arti

„SilverMatte“

Itin atspari, itin lygi danga
Emalio kokybė ir tipas yra ypatingai svarbūs orkaitei ir jos veikimui. „SilverMatte“ yra labai atspari ir tvirta medžiaga, kuri gali atlaikyti itin aukštas temperatūras. Tai mikro porų neturinti danga, kuria yra padengti visi orkaitės paviršiai ir kepimo skardos todėl jie atsparūs aukščiausiai temperatūrai. Danga orkaitės viduje atspindi šilumą ir suteikia papildomą izoliaciją. Todėl orkaitės vidus visada išlieka sterilus ir saugus.
daugiau
arti

„GentleClose“ sistema

Pakanka švelnaus prisilietimo
Norint sklandžiai, be jokio triukšmo uždaryti viryklės dureles, pakanka švelnaus prisilietimo.

„BigSpace“ - itin didelės talpos orkaitės ertmė

Daugiau erdvės didesnei laisvei gaminant maistą
Didesnio (iki 70 litrų) tūrio orkaitėje galima tuo pat metu ruošti didesnį kiekįmaisto. Optimizuotas oro srautas orkaitės viduje cirkuliuoja visiškai laisvai, o „BigSpace“ ertmę turinčioje „Gorenje“ orkaitėje galima lengvai sutalpinti net didžiulį kalakutą.

„PowerBoost“ funkcija

Maisto gaminimas greituoju būdu
„PowerBoost“ funkcija suintensyvina puodui paduodamą šilumą ir pastebimai sutrumpina gaminimo laiką. 2 litrams vandens užvirinti tereikia maždaug 5 minučių. Su „PowerBoost“ taupomas laikas, energija ir pinigai.

„BridgeZone“ funkcija

Paprastas sprendimas, norint naudoti labai didelius puodus
Indukcinė kaitlentė su dviem sujungiamomis zonomis supaprastina maisto gaminimą dideliuose induose. Vienu prilietimu sujungiamos dvi atskiros virimo zonos. Puikiai tinka, norint paruošti didesnius patiekalus ir garnyrus vienu metu.

„UltraCoolDoor“ durelių sprendimas

Durelės pagamintos liesti - bet kuriuo metu, visada
Speciali inovatyvi konstrukcija ir durelių stiklas izoliuoja orkaitę, todėl šiluma sulaikoma viduje, optimizuojamas energijos suvartojimas, nes šiluma negali ištrūkti iš orkaitės ertmės. Dėl šios priežasties orkaitė yra saugesnė naudotojui, vaikams, gyvūnėliams, nešildo aplinkos.

„SuperSize“ itin didelių išmatavimų skardos

Pasiruoškite XXL receptams
„Gorenje“ viryklės turi padidintą kepimo paviršių ir itin didelių išmatavimų skardas. Inovatyvūs sprendimai užtikrina optimalų energijos suvartojimą ir tolygiai kepantį maistą, nepriklausomai nuo to, koks kiekis jo dedamas į orkaitę. Efektyviai išnaudojamas visas orkaitės plotis, o aukščiausios technologijos užtikrina, kad maistas būtų ruošiamas tolygiai, visuose įrenginio lygiuose.
daugiau
arti

„PerfectGrill“ - grilio funkcija

Dvigubas šildytuvas tolygiai traškiems patiekalams
Geriausi kepimo rezultatai pasiekiami derinant didesnius ir mažesnius kaitintuvus, o mažasis kaitintuvas yra sumontuotas didesniojo viduje. Protingas šildytuvų išdėstymas leidžia optimaliai paskirstyti šilumą ir kaskart garantuoja puikiausius kepimo rezultatus - iškepęs maistas tampa traškus išorėje ir tobulai iškepęs bei minkštas viduje.
daugiau
arti

FastPreheat

Nepaprastai greita, taupanti laiką ir energiją
Iki 200˚C temperatūrą ši orkaitė pasiekia vos per 6 minutes, t.y. 30 % mažiau laiko už reikalingą standartinei orkaitei pašildyti. Tai labai patogu tais atvejais, kai maistą reikia dėti į įkaitintą orkaitę. Šviesos ir garso signalas praneša apie pasiektą reikiamą temperatūrą.

Užraktas nuo vaikų

Apsauga nuo smalsių vaikų
Užrakto nuo vaikų funkcija labai patiks vaikų turintiems naudotojams. Palikti vaikus vienus virtuvėje dar niekad nebuvo taip saugu, kadangi ši funkcija apsaugo nuo parametrų keitimo ir perjungimo ekrane.

Kepimas 300°C temperatūroje

Galinga kaitra jūsų virtuvėje
Specialus 300°C temperatūros nustatymas leidžia namų virtuvėje gaminti naudojant profesionalios virtuvės nustatymus. Ši funkcija yra skirta idealiai iškelti picas ir panašius patiekalus.

„MultiAir“ technologija

Tobulai iš visų pusių
„MultiAir“ technologija garantuoja optimalią šilumos cirkuliaciją orkaitėje. Dėl sumaniai išdėstytų ventiliacijos angų galinėje sienelėje ir unikalios suapvalintos formos oras tolygiai pasiskirsto orkaitėje. Ventiliatorius karštą orą stumdo visoje orkaitės ertmėje, todėl maistas puikiai iškepa iš visų pusių. Dinamiškas oro judėjimas taip pat leidžia vienu metu kepti keliais lygiais, nesimaišant kvapams ir skoniams.
daugiau
arti
Kitos funkcijosmažiau funkcijų

Techniniai duomenys

Energijos klasė: A

Valdymo panelės medžiaga: Stiklas

Spalva: Inox

Rankenėlių spalva: Nerūdijančio šlifuoto plieno spalva

Durų medžiaga: Stiklas

Švelniai užsidarantis durelių vyris

Orkaitės talpa (Neto): 64 L

Didžiausias kepinio dydis: 1,260 cm²

PerfectGrill

TouchControl

IconTouch

Indukcinė kaitlentė

BridgeZone

4 indukcija virimo zonos
Priekinė (-is) kairioji (-ysis): Ø 18 cm, 1.5/2 kW,
Priekinė (-is) dešinioji (-ysis): Ø 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
Galinė (-is) kairioji (-ysis): Ø 18 cm, 1.5/2 kW,
Galinė (-is) dešinioji (-ysis): Ø 21 cm, 1.5/2 kW

Kaitinimo būdai:
Lower and upper heater
Infra heater
Infra heater with ventilator
Atšildymas
Lower heater and fan
Lower heater with circular heater and fan
Small infra grill
Defrost
FastPreheat
Pirolizė
„Eco“ funkcija

Orkaitės apšvietimas: Apšvietimas

Kepimas skirtingais lygiais tuo pačiu metu

1 negili emaliuota kepimo skarda

1 gili emaliuota kepimo skarda

Orkaitės grotelės

PyrolyseSupreme - Pirolizė

SilverMatte

Likutinės šilumos indikatorius

UltraCoolDoorQuadro

Energijos sąnaudos: 0.78 kWh (ventiliacija), 0.98 kWh (tradicinis)

Matmenys (PxAxG): 60 × 85 × 59.4 cm

Pakuotės matmenys (PxAxG): 67.6 × 95.2 × 71.8 cm

Svoris (Neto): 56 kg

Bendras svoris: 59.4 kg

Sąnaudos budėjimo režime: 0.5 W

Galia: 10,500 w

nr.: 735948

EAN kodas: 3838782410642

Priedai

Susijusios prekės