Hood featuresPagalba iš aukščiau
„Gorenje“ garų surinktuvai yra ne tik technologiškai pažangūs, tačiau ir nuostabaus dizaino įrenginiai. Tai puiki modernaus gyvenimo dalis – jie prisideda prie sveikesnio gyvenimo būdo, pašalina blogus kvapus ir veikia tyliai bei patikimai. „Gorenje“ garų surinktuvai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir užtikrina geriausią naudotojo patirtį gaminant, valant arba tiesiog jais besigrožint.

Perfect care

„AdaptAir“

Jokio kvapo. Tik oras.
Patento laukianti „AdaptAir“ technologija užtikrina visišką virš garų surinktuvo esančio oro įsiurbimą. Garai, kvapai ir nešvarumai daugiau nebepateks į virtuvės orą.
_products/features/icon - Filtrai

Filtrai

Poliuretano putų nauda
Unikalūs „AdaptAir“ ir aliuminiai nuo riebalų saugantys filtrai sustiprinti specialiomis poliuretano putomis, kurie pašalina net 98 % riebalų dalelių ir kitų nešvarumų. Tuo pačiu metu garų surinktuvas užtikrina A klasės sugėrimo veiksmingumą.
daugiau
arti
_products/features/icon - LED apšvietimas

LED apšvietimas

Matykite, ką gaminate
LED lemputės užtikrina puikų ir labai efektyvų viryklės apšvietimą, jos taip pat yra svarbus estetinis ir funkcinis virtuvės elementas. Jų naudingo tarnavimo laikas yra trisdešimt kartų ilgesnis už įprastų lempučių, todėl naudojant tokio tipo apšvietimą sutaupoma iki dešimties kartų daugiau energijos.
daugiau
arti
_products/features/icon - „TouchFree“ danga

„TouchFree“ danga

Blizgi ir be pirštų atspaudų
Visi nerūdijančio plieno paviršiai padengti specialia „TouchFree“ plėvele, kuri apsaugo nuo pirštų atspaudų susidarymo. Paviršius visuomet išlieka blizgus ir lengvai valomas.
_products/features/icon -

_products/features/icon -

_products/features/icon - Triukšmo lygis

Triukšmo lygis

Daugiau energijos, mažiau triukšmo
Šiuolaikiniuose namuose virtuvės tampa viena pagrindinių gyvenamųjų erdvių, todėl kaitlenčių keliamas triukšmas tampa labai svarbiu aspektu, į kurį būtina atkreipti dėmesį. Per pastaruosius keletą metų kaitlenčių galingumas vis didėjo, todėl Gorenje įrenginiuose vis dažniau naudojamos garsą sugeriančios medžiagos.
daugiau
arti

Smart solutions

„AdaptTech“

Automatinis ventiliatorius
Kai įjungtas automatinis režimas, šis specialus jutiklis nustato nešvarumų, garų, drėgmės ar dujų lygį ir atitinkamai reaguoja. Jis automatiškai sureguliuoja ventiliatoriaus greitį arba išjungia jį, kai ventiliatoriaus nebereikia.
_products/features/icon - „P.A.S.“ sistema

„P.A.S.“ sistema

Tylus ir išmanus siurbimas
Ši moderni išsiurbimo sistema siurbia ne tik centre, tačiau ir kraštuose esantį orą. Tuo pačiu metu ji sumažina energijos sąnaudas ir nekelia triukšmo. Taigi oras išsiurbiamas daug veiksmingiau.
_products/features/icon - Prisilietimas prie nerūdijančio plieno

Prisilietimas prie nerūdijančio plieno

Galimybė viską kontroliuoti
„Gorenje“ moderni jutiklių technologija leidžia jums valdyti nerūdijančiojo plieno gartraukį vieno piršto prisilietimu. Detalės stilingai paslėptos už nerūdijančiojo plieno sienelės, o visas paviršius išlieka neįtikėtinai glotnus su grynomis ir paprastomis formomis.
daugiau
arti
_products/features/icon -

_products/features/icon - „Inverter PowerDrive“

„Inverter PowerDrive“

Nepaprasta galia, didelis našumas
The powerful motor is brushless, which eliminates mechanical tension, friction, or wear. The results are better, power savings are higher, and the function is notably quieter.
_products/features/icon -

Perfect user experience

_products/features/icon - „SliderTouch“

„SliderTouch“

Lengvas valdymas
Specialus naujoviškas slankiklis leidžia lengvai ir greitai parinkti galingumo bei apšvietimo lygį.

_products/features/icon -

_products/features/icon -