Microwave oven featuresA MULTITALENTED OVEN

Mikrobangų krosnelė yra būtinas prietaisas kiekvienoje modernioje virtuvėje. Ji leidžia gaminti skanų ir sveiką maistą prisitaikydama prie jūsų greito gyvenimo tempo. Pažangi technologija užtikrina, kad maistas būtų tolygiai atšildytas arba pašildytas. Be šių funkcijų prietaisas taip pat leidžia kepti ant grilio arba cirkuliuojant karštam orui.

Taigi integruota mikrobangų krosnelė taip pat gali būti naudojama kaip tradicinė orkaitė. Be to, ji tokia pat įspūdinga ne tik viduje, bet ir išorėje. Šios mikrobangų krosnelės sukurtos taip, kad nesiskirtų nuo kitų integruojamų „Gorenje“ prietaisų.

Inverterio technologija

Gaminimas mikrobangomis, užtikrinantis skanesnį maistą
Dėl inverterio technologijos šiluma tolygiai paskirstoma visoje orkaitėje. Todėl maistas išlaiko visus vitaminus, mineralus bei skaidulas. Tolygus energijos paskirstymas svarbus pašildant arba atitirpinant maistą ir kaitinant skysčius. Maistas gaminamas trumpiau, dėl to sumažėja ir energijos sąnaudos.
_products/features/icon - Maišymo technologija

Maišymo technologija

Galima įdėti bet kokio dydžio skardas
Maišymo technologija leidžia į mikrobangų krosnelę įdėti standartinio dydžio kepimo skardą. Dėl to galima išnaudoti visą orkaitės plotį ir atsisveikinti su standartiniais besisukančiais padėklais ir netolygiu kaitinimu. Kadangi mikrobangos tolygiai paskirstomos visoje orkaitėje, maistas vienodai kaitinamas iš visų pusių. Pažangi mikrobangų paskirstymo sistema neleidžia maistui perkepti arba neiškepti. Maišymo technologija įrengta tiek kombinuotose, tiek standartinėse mikrobangų krosnelėse.
daugiau
arti
_products/features/icon -

_products/features/icon - „AquaClean“

„AquaClean“

Paprastas valymas
Kadangi visose „Gorenje“ orkaičių linijose naudojama visiškai nauja emalio danga, „AquaClean“ funkciją reikėjo patobulinti. „AquaClean“ – puiki pagalba valant orkaitės vidų. Tereikia įpilti pusę litro vandens į kepimo skardą ir įjungti „AquaClean“ funkciją. Vos po 30 minučių rezultatai bus matomi ant viso paviršiaus ir kepimo skardų. Nešvarumai ir riebalų dėmės suminkštinami, todėl juos galima lengviau nuvalyti.
daugiau
arti

„AutoMenu“ funkcija

Daugelis modelių turi (automatinius) meniu, t. y. iš anksto nustatytas programas, kuriomis naudojantis maistą ruošti dar paprasčiau. Jūs pasirenkate maisto rūšį, įvedate jo svorį, o orkaitė automatiškai nustato galingumą ir kepimo laiką. Tiems, kurie mėgstamam patiekalui ruošti dažnai naudoja tą pačią procedūrą, itin pravers naudotojo programų atminties funkcija. Ji leidžia išsaugoti patiekalo ruošimo procesą ir vėliau jį įjungti, paspaudus vienintelį mygtuką.
daugiau
arti

Iš anksto numatytos programos ir atminties funkcija

Kai kurių modelių įrenginiuose yra (automatiniai) meniu su iš anksto nustatytais receptais, kurie padės dar lengviau paruošti tam tikrus patiekalus. Jūs pasirenkate norimo paruošti maisto tipą, įveskite jo svorį, o orkaitė automatiškai pasirenka idealią programą ir laiką, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Atminties funkcija itin naudinga ruošiant mėgstamus patiekalus. Paspaudus vienintelį mygtuką, kaskart gaunamas puikus rezultatas.
daugiau
arti

_products/features/icon -