Gerai, puikiai, tobulai duonai

Visi mėgstame nuotabųjį šviežios duonos kvapą. Tai yra, tikriausiai, dėl to, kad ji mums asociajuojasi su jaukiomis šeimyninėmis akimirkomis ar kitomis maloniomis šventėmis. Duoną pamename iš senų laikų, tad su šio puslapio pagalba stengsimės pasidalinti skandinaviškojo regiono duonos kepimo tradicijomis, kurių pagalba mūsų orkaitėse bus pasiektas geriausias rezultatas. Skaitykite, kaip iškepti tobulą ruginę duoną, ieškokite receptų, patarimų, minkykite ir kildinkite. Mėgaukites! 

4 gardžios duonos rūšys

Mėgaukitės mūsų receptais nuostabiai duonai iškepti

Duonos kepimo ekspertų patarimai

Bendradarbiaudami  su duonos kepimo profesionalais iš „Meyers Madhus“ Danijoje, stengiamės kad duonos kepimo procesas būtų lengvesnis. Norime pakviesti įsilieti į duonos kepimo ritualus bei malonumus. Tereikia laikytis  šių kelių paprastų patarimų, ir duona bus tokia, kokios tikėjotės - nei per didelė, nei per maža.

Geriausiai iškepta duona

Išmokime kepti kartu
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Mūsų orkaitės derina modernias technologijas ir tradicinių akmeninių krosnių dizainą. Apvalios formos „HomeMade“ orkaitės vidus ir „MultiFlow 360°“ vėdinimo sistema orkaitėje tolygiai paskirsto šilumą aplink maistą ir leidžia gaminti patiekalus penkiais lygiais tuo pačiu metu. Klasikinių ir novatoriškų ypatybių derinys yra būtinybė norint visada pasiekti nepriekaištingus rezultatus, ypač kai siekiama tobulumo viršūnės kepant duoną arba ruošiant kokį nors kitą patiekalą, kurį puikiai galima paruošti tik tradicinėse akmeninėse krosnyse. Todėl ir teigiame, kad mes „kepame duoną geriausiai“.

„HomeMade“ forma

Visos akmeninės krosnies kepimo charakteristikos
For viewing video content please confirm partner Youtube videos and accept marketing cookies.
Tradicinė apvali „Gorenje“ orkaičių forma yra viena naudingiausių jų ypatybių. Įkvėpimu tokiai orkaitės vidaus formai tapo tradicinės malkomis kūrenamos krosnys. Būtent šios formos dėka karštas oras laisvai juda aplink, todėl maistas tolygiai kaitinamas iš visų pusių ir visuomet puikiai iškepa: traški išorė ir sultingas vidus. Aukštesnės kokybės modeliuose apvali forma derinama su „MultiFlow 360˚“ vėdinimo sistema, kuri suteikia galimybę kepti visuose 5 lygiuose.