Nauja tendencija: 2 arba 3 viename buitinė technika sutaupys jums vietos, laiko ir pinigų!

NAMAI DAUG PAPRASČIAU
26.10.2020
Įprastuose namų ūkiuose naudojami įvairiausi buitiniai prietaisai. Jie mums padeda gaminti maistą, valyti ir konservuoti maistą. Tačiau turėti mažiau įrenginių, kurie gali atlikti tas pačias ar net daugiau funkcijų, gali būti naudinga daugeliu atžvilgių - sutaupoma vietos, laiko ir pinigų.

Jei jūs gyvenate mažame bute, erdvė jame labai brangi. Naudodami daug vaidmenų atliekančius buitinius prietaisus, galite sutaupyti daug - ne tik vietos, bet ir laiko bei pinigų. Net jei virtuvėje ir kituose kambariuose yra daugiau vietos, buitinių prietaisų „2 viename“ ar net „3 viename“ naudojimas vis tiek yra labai prasmingas. Sužinokite apie juos daugiau

Šaldytuvo - šaldiklio derinys

Dauguma namų ūkių naudoja pastatomus šaldytuvus su integruota šaldymo kamera. Tai labai patogu, nes tokiame įrenginyje maistą galima atšaldyti tiek trumpesnį, tiek ilgesnį laiką. Šioje srityje „Gorenje GardenFresh“ šaldytuvai yra pažengę dar toliau, nes turi Convert FreshZone stalčių, kurį galima lengvai transformuoti iš žuvies-mėsos stalčiaus į vaisiams ir daržovėms skirtą talpą, kurioje galėsite labai patogiai laikyti visus šviežius produktus. Inovatyvaus, blizgiai glotnaus vidinio apsauginio sluoksnio dėka „Gorenje“ šaldytuvus-šaldiklius yra ypač lengva valyti, dėl to jūsų maistas visuomet bus sveikas ir saugus. O kadangi šaldytuvas ir šaldiklis yra viename įrenginyje, sutaupoma daugiau energijos. Be to, išvykstant ilgesniam laikui, šaldytuve galima nustatyti energijos taupymo režimą, kadangi išvykus, šaldytuvo durelės visada yra uždarytos.

Gartraukis kaitlentėje

Dar yra gartraukio kaitlentėje sprendimas. „Gorenje OmniFlex“ kaitlentė su integruotu gartraukiu suteiks jums visišką laisvą kurti išskirtinius jūsų stiliaus ir skonio įkvėptus patiekalus. Integruotas gartraukis reiškia, kad jums nebereikia jaudintis dėl to, kiek vietos yra virš jūsų kaitlentės, kurią galėsite įrengti bet kurioje virtuvės vietoje. Begalė įvairiausių funkcijų, kurios supaprastina jūsų sąveiką su kaitinimo paviršiumi, reiškia, kad gamindami maistą turėsite daug daugiau laisvės ... Kadangi gartraukio nebereikia montuoti virš kaitlentės, atsiranda daug papildomos vietos įrankiams ir keptuvėms. Arba tiesiog daug vietos virš kaitlentės, jei to norite - juk niekas nemėgsta daužyti galvą į virtuvės gaubtą, tiesa?

Minimalistinis šio prietaiso dizainas daro jį itin patraukliu virtuvės akcentu. Aptakus ir modernus stilius, visiškai plokščias paviršius, aukštos kokybės medžiagos, ypač nerūdijančio plieno gartraukio atvartai ir juodos spalvos poliruota visos kaitlentės apdaila, taps išskirtiniu bet kurios virtuvės elementu.

Skalbyklė - džiovyklė

Neturite atskiros skalbimo patalpos arba ji yra per maža, kad joje būtų skalbyklė ir džiovyklė? Tokiu atveju, skalbyklė ir džiovyklė viename įrenginyje yra puikus sprendimas, nes užtikrina maksimaliai efektyvų skalbimą mažos vietose. Kadangi skalbyklės-džiovyklės tradiciškai sunaudoja daugiau energijos, labai svarbu pasirinkti modelį su efektyviu invrtriniu varikliu, pavyzdžiui, „Gorenje Inverter PowerDrive“. Inverteriniai varikliai pasižymi itin aukštu energetiniu efektyvumu, yra ilgaamžiai ir daug tylesni, todėl į juos tikrai verta investuoti.

Šiuolaikinės skalbyklės-džiovyklės siūlo daugybę praktiškų, gyvenimą supaprastinančių ir laiką taupančių funkcijų. Naujos kartos „Gorenje“ skalbyklės-džiovyklės yra ergonomiško dizaino ir labai lengvai naudojamos. Didelis ekranas ir patogi programų parinkimo rankenėlė užtikrina greitą skalbimo programų pasirinkimą. Galite rinktis iš 10 skalbimo, 3 džiovinimo ir 5 kombinuotų programų, kurias lengvai pritaikysite, naudodamiesi patogiu jutikliniu valdymo pultu. Naudodamiesi „Gorenje“ 60 minučių trukmės skalbimo ir džiovinimo programa, galite per vieną valandą išskalbti ir išdžiovinti iki 1 kg skalbinių. Inovatyvaus dizaino skalbimo priemonių dozatorius su audinių minkštiklio skyriumi išdėstytas įrenginio priekyje, todėl jūsų daugiau nebevargins išsilieję skalbikliai.

Orkaitė trys viename

Taip, sprendimai su viename ir dvejopą kurą naudojančios orkaitės virtuvėje sutinkamos gana dažnai. Orkaitės ir viryklės deriny su galimybe naudoti dujas arba elektros energiją, suteikia (beveik) visas maisto ruošimo galimybes, kurių reikia jūsų virtuvei ir įgūdžiams. Tačiau tų galimybių gali būti ir daugiau - ženkite į „Gorenje“ sprendimą „trys viename“.

Visiškai naujoje „MultiFlex“ orkaitėje yra trys kepimo režimai - kaitinimas, mikrobangų krosnelė ir garas. Kartu su viena paprasta orkaite ir įvairiomis pasirinktomis bei iš anksto nustatytomis pasirenkamomis kepimo programomis, naujoji orkaitė „trys viename“ yra viskas, ko reikia norint sukurti jūsų nuotaikas, skonį ir norus atitinkančius patiekalus.

„Gorenje“ orkaitėse taip pat yra visiškai automatinė maisto ruošimo programa, kurioje galima pasirinkti daugiau kaip 80 receptų, o tai idealus sprendimas pradedantiems virėjams. Automatinio režimo paslaptis yra gana paprasta - visi parametrai, tokie kaip laikas, temperatūra, kaitinimo elementai, nustatomi automatiškai. Viskas, ką  turi padaryti naudotojas, tai pasirinkti patiekalo rūšį, svorį ir paspausti „Start“. Galinga orkaitė, įkūnijanti konvekcinių, garinių ir mikrobangų krosnelių funkcionalumą, atliks visus kitus darbus.

Virtuvės robotas

Ir pabaigai, išsaugojom tai, kad geriausia. Robotai yra ne tik gamykloms skirtas sprendimas, juos labai patogu turėti ir virtuvėje. Ar žinojote, kad vidutinė namų šeimininkė virtuvėje gamina patiekalus net 253 minutes per savaitę? Taip, maisto gaminimas yra vienas iš daugiausiai laiko reikalaujančių darbų. tais atvejais, laikas labai svarbus, virtuvės robotas leis jums atlikti visas reikiamas užduotis per trumpiausią įmanomą laiką. Toks automatizuotas virtuvės aparatas leis sutaupyti laiko ir energijos, tuo pačiu užtikrindamas išskirtinius rezultatus. „Gorenje“ siūlo jums tinkamiausią pagalbininką.

Keliais plaktuvais ginkluotas „Gorenje“ robotas puikiai atliks kiekvieną užduotį virtuvėje. Jis gali maišyti, plakti, minkyti. Tešlos kablys, šluotelė ir plokščias plakiklis patenkins visus jūsų kepimo poreikius. Plaktuvo antgalis aeruoja, plaka, maišo, šluotelė naudojama išplakti bet ką, kas turi būti lengva ir puru. Maišymo antgalis sukasi aplink dubenį, o plakiklis - priešinga kryptimi, todėl visi ingredientai puikiausiai išmaišomi be rankų pagalbos. Dvipusis sukamasis maišymo metu užtikrina visiškai vientisai išmaišytą mišinį.

Virtuvinis robotas suteiks jums nuoseklumo - vieno labiausiai trūkstamų maisto ruošimo namuos ir restorane aspektų -  leis dirbti daug higieniškiau. Nesijaudinkite, virtuvinis robotas jums nėra grėsmė, nes jis daro tik tai, kas užprogramuota. Taip pat jis nieko nepradangins. Tai virtuvės pagalbininkas, kuriuo visada galite pasikliauti.

„Gorenje MultiFlex“ orkaitė trys viename

Trys maisto gaminimo režimai - kaitinimas, mikrobangų krosnelės ir garo funkcija - vienoje paprastoje orkaitėje, įvairios pasirinktos bei iš anksto nustatytos pasirenkamos kepimo programos. Naujoji orkaitė „trys viename“ yra viskas, ko reikia norint sukurti jūsų nuotaikas, skonį ir norus atitinkančius patiekalus.

Jums gali patikti: