Kaip išnaudoti visas indaplovės galimybes?

NAMŲ RUOŠA DAUG PAPRASČIAU
30.11.2020

Indaplovė yra puikus išradimas. Išrastas maždaug prieš šimtą trisdešimt metų, jis ir šiandien taupo mūsų laiką, pastangas, energiją ir vandenį. Vis dėlto dauguma indaplovių dirbtų daug efektyviau, jei jų naudotojai laikytųsi šių paprastų patarimų ir gudrybių.

Ką čia žinoti apie indaploves, paklausite jūs? Teoriškai, jūs į indaplovę sukraunate indus, įpilate arba įdedate indų ploviklio ir paspaudžiate mygtuką. Tiesa? Na, bet iš tiesų nėra visiškai tai. Jei nenorite, kad „išplautos“ lėkštės būtų padengtos maisto likučiais, o stiklinės - dėmėmis, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos paprastus patarimus, kurie padės jums išnaudoti visas jūsų indaplovės galimybes.

Nukrapštykite tuos maisto likučius

Kaip dažniausiai rašoma naudojimo instrukcijoje (kurios niekas niekada neskaito), daugumos indų plovimo mašinų valymo galimybės prastėja, jei į ją įdedama per daug maisto likučių. Nors tai gali atrodyti akivaizdu, bet nubraukti maisto likučius nuo lėkščių prieš dedant juos į indaplovę yra įprotis, kurio būtina mokytis. It taškas. Gera žinia yra tai, kad prieš dedant į indaplovę, indų nereikia nuskalauti, tuo pasirūpins aukšta temperatūra indaplovėje.


Patikrinkite vandens šaltinį

Ar išplautos taurės ir lėkštės padengtos kalkių nuosėdomis? Taip gali nutikti, jei plaunama kietu vandeniu. Jei plaunant indaplovėje jūsų indai yra dėmėti, patikrinkite vandens šaltinį. Jei jūsų vanduo kietas, naudokite papildomą vandens minkštiklį, kad išvengtumėte dėmių ir mineralų kaupimosi. Be to, visada naudokite tik aplinkai nekenksmingą (-as) indų plovimo priemonę (-es).

Prikraukite, bet būkite protingi

Maksimaliai išnaudoti indaplovę energijos suvartojimo ir efektyvumo prasme - pasak naudojimo instrukcijos - reiškia pridėti daug indų. Vis dėlto tai būtina daryti protingai. Pridėjus per daug indų, gali užsidengti purškimo antgaliai, todėl vanduo negalės ant visų paviršių, taigi, ir rezultatas nebus visiškai toks, kokio tikėjotės.

Ciklo pasirinkimo galimybė numatyta ne šiaip sau

Jei jūsų indaplovė nėra paties naujausio modelio ir joje nėra super išmanaus intelekto, galybės jutiklių ir automatizuotų, na beveik visų įmanomų dalykų, tikriausiai joje reikės pasirinkti atitinkamą ciklą pagal plaunamus indus. Daugumoje indaplovių yra tam tikras įprastas ciklas įprastam plovimui, intensyvus ciklas giliam valymui ir lengvas porceliano bei trapių daiktų plovimo ciklas. Galima naudoti ir ekologinį ciklo variantą, kuris padės taupyti energiją. Jei jūsų indai nėra per daug nešvarūs, galite rinktis eko variantą arba programos ciklą su žemesne temperatūra. Tokiu būdu sutaupysite daugiau energijos.


Taip pat būtini tam tikri priežiūros darbai

Indaplovės nėra priežiūros nereikalaujantys prietaisai. Kad išvengtumėte gedimų, nuotėkio ir (arba) sugadinimo, turėtumėte bent kartais jas išvalyti. Jei ant indaplovės vidinių paviršių matosi įstrigusių maisto likučių, užsistovėjusių plovimo priemonių ir mineralinių nuosėdų, tai reiškia, kad pats laikas ją išvalyti. Šiai užduočiai atlikti nereikia specialių chemikalų, tiesiog paleiskite indaplovę įprastu ciklu, įpylę du puodelius baltojo acto, o ne indų plovimo priemonės. Norėdami išvalyti itin kruopščiai, vidines sieneles ir lentynas galite nuvalyti acto ir sodos tirpalu. Arba naudokite specialią programą, jei tokia yra jūsų indaplovėje, pavyzdžiui, „Self clean“ programa „Gorenje“ indaplovėse.

Svarbus dalykas, kurį reikėtų prisiminti, yra retkarčiais patikrinti, ar indaplovė neužsikimšusi. Paprastai jie kamščiai susidaro purškimo antgaliuos ir vandens išleidimo angoje, bet pašalinti kamščius yra gana lengva. Tiesiog pašalinkite visus susikaupusius nešvarumus dantų krapštuku ar adata.

Pasirinkite geriausią indaplovę

Ne visos indaplovės yra vienodos. Jei pageidaujate patogių naudoti prietaisų, išbandykite naująsias „Gorenje SmartFlex“ indaploves. Jose yra keletas gudrybių, kurių dėka šie įrenginiai taps nepamainomu pagalbininku virtuvėje. Be to, šios indaplovės visiškai prisitaiko prie jūsų poreikių, kadangi naudoja daugybę įvairiausių funkcijų ir reguliuojamą bei lanksčiai pritaikomą interjerą.

„Gorenje SmartFlex“ indaplovių krepšeliuose naudojami paryškinti judantys elementai, o krepšelio išdėstymą galima keisti, kad būtų lengviau sukrauti indus. Kiekviena detalė yra kruopščiai suprojektuota, kad indus sukrauti būtų labai paprasta. Indaplovėje rasite tris krepšius, kuriuose vienu metu galėsite išplauti iki 16 indų komplektų. Visiškai lankstus interjeras leidžia išnaudoti įvairias pakrovimo galimybes, indaplovę naudoti itin paprasta, o dėl naudojamo trečio purškimo antgalio, indai plaunami iki 30% efektyviau.

Ji ateina į pagalbą, kai jūs skubate. Greita programa, vadinama „SpeedWash“, indus išplaus vos per 15 minučių. Puikiai tinka, norint greitai išplauti didelį kiekį indų, kai namuose yra svečių.

Puikiai išmano savo darbą.

Naująją „Gorenje“ indaplovę įkvėpė šiuolaikinis gyvenimo būdas. Pakankamai lanksčios atlikti bet kokią užduotį, šios indaplovės buvo sukurtos, atsižvelgiant į kasdienio gyvenimo dinamiką. Visiškai prisitaikanti prie kiekvieno jūsų poreikio, aprūpinta įvairiausiomis funkcijomis, visiškai reguliuojamu ir pritaikomu interjeru. Funkcijų gausa suteiks laiko mėgautis svarbesniais gyvenimo įvykiais

Jums gali patikti: