Namų ruošos darbų namų mokykla

ŠEIMOS GYVENIMAS DAUG PAPRASČIAU
26.8.2020

Laikas sugrįžus į mokyklą yra susijęs su mokymusi - nauja tvarka, tvarkaraščiu, žiniomis ... Ir jis neturėtų apsiriboti tik mokykliniais dalykais. Anksčiau ar vėliau vaikai taip pat turi sužinoti apie veiklas buityje ir gyvenimą. Štai keletas užduočių , kurias vaikai gali ir tikrai atliks labai greitai.

Žaislų tvarkymas

Pasikalbėkite su vaiku apie tai, kaip svarbu turėti tvarkingą erdvę žaidimams ir kaip jie gali pradžiuginti kitus vaikus dovanodami išauktus žaisliukus ir drabužėlius. Tačiau taip pat pasistenkite, kad lūkesčiai būtų realūs: atskirti naudingą nuo netvarkingo  gali būti pakankamai sunki užduotis nt ir daugeliui suaugusiųjų, o vaikui ją įveikti kartais gali būti neįmanoma. Todėl geriausia pradėti pamažu ir paprašyti jų išrinkti vieną žaisliuką, kurį norėtų padovanoti. Ir dar vienas patarimas: rodykite grą pavyzdį, pirkdami tik tai, ko reikia, ir atsikratydami nereikalingų daiktų.

Padėti skalbti gali nt ir maži vaikai. Pirmiausia galite paprašyti jų suporuoti kojines, atsinešti drabužius į skalbinių krepšį arba padėti pakrauti džiovyklę. Vaikams paaugus, galite juos išmokyti, kaip rūšiuoti skalbinius ir kokios skalbimo programos naudojamos. Šioje vietoje tikrai verta investuoti į prietaisus su paprasta naudotojo sąsaja. Pavyzdžiui, „Gorenje WaveActive“ skalbimo mašinos leidžia pradėti skalbti atlikus vos 3 paprastus veiksmus; įjunkite skalbimo mašiną, pasirinkite programą ir paspauskite start!

Indų plovimas

Išmokykite savo vaiką padėti išsiplauti indus ir vienu šūviu nušausite du zuikius: įgysite patikimą pagalbininką, kuris  n tik išplaus indus, bet kitą kartą du kartus pagalvos, prieš imdamas naują stiklinę iš indaujos, norėdamas atsigrti. Ir nesvarbu, ar turite indaplovę, ar indus plaunate rankomis, net ir mažas vaikas gali padėti išvalyti stalą po valgio, o didesni vaikai gali iššluostyri indus arba pakrauti ir iškrauti indaplovę.

Lovos klojimas

Paklota lova yra gera bet kurios dienos pradžia, o šią užduotį gali išmokti atlikti net maži vaikai. Norėdami, kad mažoms rankytėms tokia užduotis nebūtų per sunki, rinkitės kuo paprastesnę patalynę, be nereikalingų paklodžių, antklodžių ir lovatiesių.

Grindų plovimas

Šlavimas yra paprasta užduotis kuri patiks daugeliui mažų vaikų, todėl gali būti naudinga nusipirkti mažą šluotą, su kuria jie galėtų jums padėti. Didesni vaikai taip pat gali išplauti grindis šluoste ar išsiurbti dulkių siurbliu, todėl galbūt pagalvosite apie investiciją į lengvai naudojamą belaidį vertikalų dulkių siurblį. Tik prieš pradėdami pasirūpinkite, kad visos „Lego“ kaladėlės būtų saugiai sukrautos į joms skirtą vietą.


„Gorenje WaveActive“ skalbimo mašinos visą nešvarų darbą atlieka efektyviai, lengvai ir aplinkai draugišku būdu.

„WaveActive“ skalbimo funkcijos apima pažangiausias valymo technologijas:

  • Unikalaus dizaino būgnas su specialiomis bangos formos 3D briaunomis švelniausiam drabužių apdorojimui.
  • „IonTech“ technologijos dėka jonų galia panaudojama optimaliems skalbimo rezulatams užtikrinti.
  • „SteamTech“ efektyviai drėkina ir skaido purvą.


Jums gali patikti: