Naujienų archyvas

Antradienis, 3. November 2009

Svarbus saugumo įspėjimas tam tikriems šaldytuvų-šaldiklių modeliams

Kompanija Gorenje, siekdama garantuoti apyvokos daiktų aukščiausią saugumo laipsnį, kviečia Lietuvoje pirktų šaldytuvų-šaldiklių modelių RKI-ORA-S, RKI-ORA-E, RKI-ORA-S-L, RKI-ORA-E-L, RK-ORA-S, RK-ORA-E, RK-ORA-S-L ir RK-ORA-E-L šeimininkus atsiųsti laišką adresu specialclaim@gorenje.dk arba susisiekti su Brian Asmussen on +45 36362174 tarp 8.00 ir 16.00val. nuo pirmadienio iki penktadienio. Mes suorganizuosime nemokamą mūsų serviso atstovo vizitą Jūsų prietaiso patikrinimui. Esant tam tikroms sąlygoms, gali atsirasti tam tikrų detalių gedimas, kuris gali būti pavojingas prietaisui.

Modeliai su galima problema turi serijos numerį nuo 70000000 iki 75200000.

Šaldytuvų-šaldiklių modeliai ir serijos numeriai yra atspausdinti techninių duomenų lentelėje, kuri yra šaldiklio viduje (kairėje pusėje) priešais daržovių stalčių. Žemiau parodytame paveikslėlyje Jūs rasite etiketę su serijos numeriu (atitinkamų etikečių kopijas rasite kitame puslapyje). Šaldytuvų-šaldiklių serijos numeris ir modelis taip pat nurodytas garantiniame talone, kuris yra pateikiamas perkant prietaisą.

Net jei minėta gedimo rizika yra minimali, Gorenje imasi prevencinių priemonių, pranešdama šį saugumo įspėjimą ir informuodama minėtų šaldytuvų-šaldiklių savininkus apie potencialią riziką, tuo garantuodama aukščiausią saugumo laipsnį.

Modeliuose, kurie nėra įtraukti į išvardintą modelių ir serijos numerių sąrašą, gedimo rizikos nėra.