Naujienų archyvas

Penktadienis, 21. Vasaris 2014

Gorenje ateities roboto veidas

Gorenje ateities roboto veidas

Virtuvės prietaisai darosi vis išmanesni, tad netolimoje ateityje dinamiškiausios namų erdvės asistentais taps žmogiško pavidalo robotai!

Buitinės technikos prietaisų gamintojas GORENJE daugiausiai dėmesio skiria savo produktų kokybei ir estetikai, todėl visą gruodžio mėnesį ieškojo patraukliausių veido bruožų ateities robotui.

Dalyvauti atrankoje buvo galima įkeliant savo portretinę nuotrauką ir taip papildant roboto veido genofondą. 10 laimingųjų, kurie surinko daugiausiai Facebook vartotojų ir GORENJE komisijos balsų, dalyvavo fotosesijoje su garsiu Lietuvos žvaigždžių fotografu, o jų veido bruožai buvo sulieti į vieną ir tapo ateities žmonių grožio etalonu.

Šiandien GORENJE ateities roboto veidas puošia 4-ių produktų linijų įvaizdžius:

SIMPLICITY – baltos ir juodos spalvų buitinės technikos prietaisų linija - vertinantiems paprastumą. Aiškios linijos, itin kokybiškos medžiagos, o visi reikalingi nustatymai parenkami tik vienos rankenėlės pagalba.

ORA-ÏTO – dar viena puiki baltos ir juodos spalvų buitinės technikos prietaisų linija – vertinantiems minimalizmą. Tobula elegantiškai blizgių stiklo paviršių ir matinių aliuminio rankenėlių harmonija.

CLASSICO – švelniai lenktos linijos, reljefiškumas ir stilingos žalvario imitacijos rankenėlės, dvelkiančios senove – pasiilgusiems romantikos! Visa tai - dramblio kaulo ir matinės juodos spalvų buitinės technikos prietaisuose.

RETRO – suapvalintos ir išgaubtos formos, stebinančios spalvų gamos šaldytuvai padės kiekvienam atrasti savąjį retro stilių. O koks Jums patinka labiausiai? Prašmatnus, vintažinis ar žaismingas?