Naujienų archyvas

Pirmadienis, 8. Vasaris 2016, Lietuva

„Gorenje“ mikrobangų krosnelė kosmose

„Gorenje“ mikrobangų krosnelė kosmose
„Gorenje“ dizaino linijos „Ora-Ïto“ mikrobangų krosnelė tapo svarbia fantastinių kosmoso kelionių įrangos dalimi. Kylanti mūsų virtuvinės įrangos žvaigždė buvo pastebėta filme „Marsietis“ su Mattu Damonu.

Mokslinės fantastikos kino entuziastai jau neabejotinai matė „Marsietį“ – jame Holivudo superžvaigždė Mattas Damonas vaidina po netikėtai nutrūkusios misijos raudonojoje planetoje likusį astronomą, kuris ieško būdų sugrįžti į Žemę. Vienoje iš kosmoso stotį vaizduojančių scenų matoma „Ora-Ïto“ dizaino linijos „Gorenje“ mikrobangų krosnelė. Akivaizdu, kad filmo kūrėjų manymu, tai yra vienas iš gyvybiškai svarbių prietaisų kosmoso kelionėse. Ši laikui nepavaldaus dizaino mikrobangų krosnelė puikiai dera 2035 m. kosminės stoties aplinkoje.

Ridley Scotto režisuotas „Marsietis“ šiais metais laimėjo Auksinio gaublio apdovanojimą ir yra nominuotas septyniose Oskarų kategorijose.

Po tokios netikėtos tarpplanetinės reklamos, ateityje „Gorenje“ gali nuspręsti papildyti savo išskirtinio dizaino buitinių prietaisų seriją keliais papildomais įrenginiais. Galbūt netgi kosmoso tematika.

Nekantriausieji minėtąją mikrobangų krosnelę, kurią sukūrė pripažintas prancūzų dizaineris „Ora-Ïto“, gali pamatyti mūsų interneto svetainėje.