Išdžiovinau – kas toliau?

Kam pirkti kokybiškus drabužius, juos gerai prižiūrėti ir vadovautis visomis skalbimo instrukcijomis, jei drabužius ketina griaužti kandys, o jūs ketinate ypač kruopščiai juos lyginti?

Drabužiai kelia rūpesčių. Kai juos sulankstote ir dedate mažomis krūvelėmis: mama, tėtis, Fredas, rankšluosčiai, virtuviniai rankšluosčiai ir kita – tai gerai, tik iškyla naujų iššūkių. Ką daryti su marškiniais? Ar juos lyginti? O kalaraištis, jį irgi lyginti? Oi, kodėl čia maža skylutė – tai tikriausiai kandis!!! Kaip jomis atsikratyti? Kaip sveika džiovinti skalbinius namuose? Visus atsakymus rasite čia.

Kaip džiovinti drabužius šeimai, kuri yra alergiška žiedadulkėms

Naudokite džiovyklę

Džiovyklės neįkainojamas daiktas, kai drabužiai džiovinami alergija sergantiems žmonėms. Ypač tuo metu, kai sergama alergija žiedadulkėms, o lauke jos skraido augalų žydėjimo metu. Žiedadulkės patenka ant išplautų drabužių, ir su jais įnešamos į namus. Su džiovykle galite atsikratyti džiovinamų drabužių vonioje „išskirtiniais atvejais“. Tai labai nepatogu, nes sukelia drėgmę, kuri kelia grybelio ir pelėjimo pavojų, o įprastines sąlygas kambaryje pakeičia į puikias įvairioms erkutėms.

Laikykite džiovyklę švarią

Jei drabužiams džiovinti naudojate mašiną, žinokite, kad reikia valyti dulkių surinkimo priemonę, kad kiekvieno ciklo metu būtų užtikrintas efektyvus oro cirkuliavimas. Pūkelių susidarymas kelia ir gaisro pavojų.

Kaip atsikratyti kandžių ir tuo pat metu sukurti malonų kvapą

Nuskinkite levandų

Daugelis žmonių sutinka, kad levanda puikiai kvepia. Tačiau kandys su tuo nesutinka. Jie absoliučiai nekenčia jokių kvapų. Todėl jei norite, kad drabužinėje nebūtų kandžių, rekomenduojame padėti levandos kvapo gabalėlį (suvilgytą audinio arba vilnos gumulėlį) maišelyje. Padėkite kelis įvairiuose stalčiuose ir drabužinėse. Be to, kad neleidžia stalčiuose ar drabužinėje veistis kandims, levandos skaniai kvepia iš rūbų spintos ir stalčių.

Dekoravimas arba kvepinimas

Kokia gėda laikyti levandą maišelyje. Jas gražu prisisegti ir jos malonios laikyti tarp pirštų – jei norite, kad kvapas keliautų su jumis. Ir jei šios gėlės jums tokios gražios, suriškite mažas puokšteles ir išdėliokite namuose arba sukomponuokite jas prie žvakidžių.

Kaip lyginti marškinius

Vadovaukitės šiomis taisyklėmis

Visuomet pradėkite nuo mažų detalių: apykaklės, rankogalių, rankovių ir tik po to lyginkite visus marškinius. Jei neturite garinio lygintuvo, galite purkšti vandenį iš buteliuko arba ant drabužio dėti drėgną audinį/ nosinę ir tada lyginti.

  1. Atlenkite apykaklę ir lyginkite abi jos puses.
  2. Lyginkite abi rankogalių puses.
  3. Lyginkite abi rankovių puses. Paguldykite rankoves taip, kad lygintumėte pagal siūles.
  4. Išlyginkite pečių sritis.
  5. Išlyginkite priekinę dalį, tada tarp sagų ir aplink kišenes.
  6. Išlyginkite nugaros dalį.
Nelyginkite kaklaraiščio

Visada nusirišę išardykite kaklaraiščio mazgą (jei vėl surišti mazgo nemokate – tai jūsų bėda ir tai reiškia, kad mama išvykusi) ir pakabinkite per naktį jį išsitiesinti. Ir net negalvokite apie lyginimą, nes kaklaraištis suglebs. Jei labai reikia, brūkštelkite vidinę kaklaraiščio pusę lygintuvu su garu.

Kaip nesuglamžyti drabužių verslo kelionėje

Vonia arba purkštukas

Ar drabužiai susiglamžo, kai ištraukiami iš kelioninio lagamino, ir neturite po ranka lygintuvo? Bandykite kabinti drabužius vonioje ir atsukite karštą vandenį. Uždarykite vonios duris ir langus. Karšto vandens garai įsigers į drabužį ir pašalins susiglamžymą. Jei keliaujate negalėdami patekti į vonios kambarį, turėkite purkštuką. Papurkškite drabužius vandeniu ir leiskite jiems pagulėti ir padžiūti. nekabinkite jų, nes jie savaime neišsitiesins.

Atsiminkite vienkartines šluostes

Drabužiai dažnai susiglamžo ir aštriai užsilenkia, kai išimami iš kelioninio lagamino. Šia problemą galite išspręsti į sulenkimus įdėdami vienakartines šluostes. Kai drabužius išimsite – juos galėsite kabinti and pakabos ir į stalčių.